İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 yabanci sinirlamasi kalksinmi

6 yabanci sinirlamasi kalksinmi

• Evet

Kullanılan: 12 46.2%
  • Hayir

Kullanılan: 14 53.8%

• Kullanılan toplam oy
    26

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Carrusca yıda görücez yere göğe sığdıramadan aldınız :D
sıkıldı artık taraftarınız 25 yıldır hakan sükürleri hasan sasları seyretmekten yıldız istiyorlar. Gs'li yazarlar diyor bu senede beşiktaş ve fenerin getirdiği yıldızları izlicek galatasaray'lılar diye.
Bakıyorum Ailton'a takılıp kalmıssın. Kleberson, Ricardinho, Delgado, Bobo; bunlardan hiç bahsetmiyorsun :) Insua'yı alıcaksınız 15 yıldır hala göremedik de Insua sanki bir ricardinho :A :A

Ricardinho ve Delgado'yu yeni aldınız, neyinden bahsedeceğim, çok güzel oynamış olsalardı "iyiler" derdim. Daha oynamadan göklere çıkarmayın, yine hüsrana uğramayın. Bobo'nun extra bir özelliği yok. İleriki dönemlerde göreceğiz nasıl olduğunu. Ricardinho 2 kez hüsran yaşadı avrupada. 3. olursa yazık olur size ;)

Ayrıca, o saydığın adamlar takıma faydalı ki, hala oynuyorlar. Şampiyon olamadıktan sonra yıldızlar ne işe yarar. Şampiyonluk yaşamayalı uzun süre oldu öyle değilmi ?
Biz yıldız transferi yapmadan şampiyon olabiliyoruz. Siz 2 senedir takımın tamamını değiştiriyorsunuz, 2. bile olamıyorsunuz. Komik olan ne, herşey ortada bence. Bu sene şampiyon olamazsanız, maskara olursunuz; bunu da bilmiş olun.

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cümlemi kurarken "en fazla şampiyon olan 2 takımdan biri" ile "en fazla şampiyon olan takım" ifadelerinin maddesel anlamda hiç bir farkı yok. Ben böyle kullandım, sende fenerbahçe için "en fazla şampiyon olan takım" dersen bunda yine bi yanlışlık yoktur.

Ben ikisi arasında maddesel bağlamda bir ilişki kuramadım ama senin doğrun senin için doğru olsun. Bu söylediğin iki cümle arasında benim için hiç bir anlam ilişkisi yok. Yani ikisi birbiriyle bana göre eş anlamlı yada aynı kapıya çıkan şeyler değil.

çokta fazla bir önemi yok tabi. kolay gelsin hepinize... Yabancı sınırlaması olayı bitmiş bu başlıkta bende daha çok bitirmeyim...

R

RevenuE

Misafir
Ricardinho ve Delgado'yu yeni aldınız, neyinden bahsedeceğim, çok güzel oynamış olsalardı "iyiler" derdim. Daha oynamadan göklere çıkarmayın, yine hüsrana uğramayın. Bobo'nun extra bir özelliği yok. İleriki dönemlerde göreceğiz nasıl olduğunu. Ricardinho 2 kez hüsran yaşadı avrupada. 3. olursa yazık olur size ;)

Ayrıca, o saydığın adamlar takıma faydalı ki, hala oynuyorlar. Şampiyon olamadıktan sonra yıldızlar ne işe yarar. Şampiyonluk yaşamayalı uzun süre oldu öyle değilmi ?
Biz yıldız transferi yapmadan şampiyon olabiliyoruz. Siz 2 senedir takımın tamamını değiştiriyorsunuz, 2. bile olamıyorsunuz. Komik olan ne, herşey ortada bence. Bu sene şampiyon olamazsanız, maskara olursunuz; bunu da bilmiş olun.

Delgado'nun neyindenmi bahsediceksiniz? Parmak ısırarak seyretmiyormusunuz o adamı? Konya maçında yaptığı asiste alex bile parmağını ısırarak izlemiş :D Ben 5 senedir sampiyon oluyoruz demedim zaten, galatasaray seyircisi yarım asırdır şabanları seyrediyor hala dedim, maçlarınıza 5000 kişi gidiyor hala şampiyon olmanıza rağmen. Biz 3. bitirdik bak 15 bin tane kombine sattık. Işte fark burada ;) Bide büyük stad istiyorsunuz
Ergün gürsoy un dediği gibi
" daha ufacık stad dolmuyor büyük stadı ne yapacaklar " :A

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konu basligini okumayi tercih etmeyenler icin bir kez daha mola alip, konu basligini hatirlatiyorum.

6 Yabanci Kalksin mi?

Konunun basligi, Turkiye'de en cok parayi kim harcadi, Bu sene kim hangi transferi yapti, Galatasaray taraftari yarim asirdir kimleri izliyordan biri degildir.

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de en iyi 2 defans hattından biri şu anda Galatasaray'da.

- Rigobert Song
- Tomas
- Tolga Seyhan
- Orhan Ak
- Cihan Haspolatlı
- Uğur Uçar
- Ergün Penbe

Yazdıkların genel manada doğru.

Sadece burda diğer takım olarak kimi görüyosun onu merak ettim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5