İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6. yıl...

M

Maksim

Misafir
Bugün 17 Ağustos 1999 depreminin 6. yılı.. Talihsiz depremde ölenlerimize, Allah'tan rahmet diliyorum..

Hala yaşanan bu olaylardan hala ders alamadık..

H

hostcu1

Misafir
ben merkez üssünün tam karşısında bi yerde oturuyodum rezalet bi geceydi işallah bi daha böyle bi olayla karşılaşmam-karşılaşmayız

H

hikayebul

Misafir
selam

Allahin gecesine rezalet bi geceydi demek cok yanlis.Rezalet olan serefsiz namussuz haysiyetsiz vicdansiz o evleri yapan kisiler.Hem o evleri yapan kisiler hemde aslinda suc bizde,Türk milleti olarak herseyi ucuza mal etmeyi amaclamis bir toplumuz,ev yaparkende ucuz tugla ucuz kiremit ucuz demir alalim ev ucuza gelsin diyen bir milletiz,cogu yerde kulak misafi oldum böyle seylere.Ev ve Araba da ucuza kacmak cok berbat sonuclara yol acabiliyor.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle geceler olmaya devam edecek korkmayabiliriz ama ... o da yaptığımız işleri iyi yaparak!

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
japonya da 7.2 lik deprem oldu geçende 27 yaralı 0 ölü
bizde aynısı olur en az 10 bin ölü olur. bazı şerefsiz mütahitler sağolsun.

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3Master' Alıntı:
japonya da 7.2 lik deprem oldu geçende 27 yaralı 0 ölü
bizde aynısı olur en az 10 bin ölü olur. bazı şerefsiz mütahitler sağolsun.

aynen.... bende geçen okudum. japonya da hemen hemen yanı derecede depremde sadece 1 ev yıkılıyor 0 ölü. helal adamlara... ya bziz? 20.000 ölü :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5