İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 Yıllık SEO Deneyimi | Yeni Algoritmaya Uygun SEO Çalışmaları | Kısa Sürelik İndirim! (GARANTİLİ)

internetteticaret.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
السلام عليكم (Selâmün aleyküm)

eQ3daG.png

Merhabalar, 6 Yıllık SEO deneyimine sahip bir SEO ekibiyiz. Tüm Google gelişmelerini ve güncellemelerini yakından takip ederek, Müşterilerimizi memnun edicek çalışmalar çıkartıyoruz. Aynı zamanda tüm çalışmalarımız Google Algoritmasının kriterleri çerçevesinde yapılmaktadır. Yani tüm çalışmalarımız Google tarafından organik (DOĞAL) algılanmaktadır. Bu da sizlerin risksiz etkili bir yükselme görmenizi sağlamaktadır.

Yapılıcak Çalışmanın Sizlere;

• Kelime Bazlı Yükseliş (Verdiğiniz Kelimelerde)
  • Site Geneli Yükselme
  • Alexa Değeri Düşüşü
  • PageRank Artışı

Sizden İstediğimiz Bilgiler;

• Site URL
  • 3 Anahtar Kelime
  • Site Hakkında Kısa Açıklama

İletişim Bilgilerimiz;

Telefon: 0532 201 17 05
Mail: [email protected]

wMAvDM.png

rQjD17.png

5R2lOd.png

Birçok Müşterimizi Dmoz'a Kaydettik! Sizide Kaydedelim!
Profesyonel yapılan başvuruların %50 oranında daha fazla kayıt başarısı sağlanıyor!

rQjD17.png

DEbrQz.png

rQjD17.png

AZBkav.png

Müşterilerimizin Yorumları (R10 - PM)
SISXrut.png

Müşterilerimizin Yorumları (SKYPE)
M6maJg.png

Bir Başka Müşteri
hrz3m.png

Bir Başka Müşteri
k6mu9.png

Bir Başka Müşteri
jlwh9.png

Bir Başka Müşteri
g0t4q.png

Bir Başka Müşteri
hrz1r.png

Bir Başka Müşteri
jyprs.png

Bir Başka Müşteri
jutpy.png

KANITLARIMIZ;

jyqhm.png

jmn9h.png

R6aV96.jpg

oHyhq.png

k6mgj.png

ziyaretci-bilgileri-500x300.png

juu78.jpg

Yorumlar

(Eş, Dost, Akraba Yorumları DEĞİLDİR! Gerçek Yorumlardır.)

Yazılan En Son Yorumlar

GalipErdem
Raporu alalı 3 gün oldu. Ciddi bir kelimede 14.sıradan 7.sıraya yükseldim. Diğer iki kelimede ilk 100'de yokken şuan 1.sıradayım.

Herkese tavsiye ederim.

atay
Raporu teslim aldım ve kesinlikle çok memnun kaldım. Her çeşit backlinkten, eşit ölçüde almak bana her zaman güvenli ve sağlıklı gelmiştir. Eminim bu çalışmanın çok güzel etkileri olacak, teşekkürler.

DellyOrhan
Hayatımda Gördüğüm en iyi iletişim kuran ve en başarılı seocu kendisi işinin ehli yaptıkları yapabileceklerini gösteriyor.Kendisine çok teşekkür ederim...

alsiekr
Eğer sizde kaliteli bir çalışma istiyorsanız Atabay beyden hizmet almalısınız. Film sitem için her gün rahatsız etsem de hiç üşenmeden sorularıma cevap vermiştir. Aldığınız hizmetin hakkını veren bir kişisin. İlk 500'de olmayan sitemi film izle kelimesinde 100. sıraya getirmiştir. Yeni paketlerini bekliyoruz.

burakveelif
Çalışma raporunu bugün teslim aldım. (çalışma süresini bilhassa uzun tutmasını ben istemiştim) Etkilerini de raporu teslim almadan görmeye başlamıştım.

Ayrıca son derece yardımsever bir arkadaş. Tüm sorularımı bıkmadan yanıtladı. Nasip olursa çalışmaya devam edeceğim.

Kendisine teşekkür ediyorum.

AVKAN
Arkadas dun raporlari teslim etti. Penguen 2.1 guncellemesinden sonra 1. Sayfa 1. Siradaki 6 kelimem, 27 ve 30. Sayfalara kadar geriledi. Umutsuzca bu arkadasa calisma yaptirdim. Bugun kontrol etmek istedim. Sonuc acik bir sekilde ortada 28. Sayfadaki kelimem suanda 2. Sayfa 4. Sirada eminim 2 hafta surrmeden gene eski yerine kavusacaktir. Eline emeğine yuregine saglik ustadim. Düşünmeden iş yaptirabilirsiniz.

Crash
2 adet site için 45 gün önce anlaşıldı . Yorum yapmak için sonuçları görmeyi bekledim.
Yeni açtığım site jenerik bir arama kelimesinde ilk 500 de yokkken 1 ayda 6. sıraya geldi.

Başarılı bir çalışma oldu teşekkür ederim.

murattat
1 Adet Çalışma Alınmıştır. Dış Seo Olacak Çalışacağım ve Çalışmayı Düşündüğüm Tek Arkadaş.

Bilgilendirme ve Yardımın İçin Teşekkürler İstanbuldaysan Bi Ara Çay Borcum Olsun.

Miayke
Arkadaşım değil dostum değil fakat bu çalışma sonucu hem bir dost kazandım hem seo konusunda tecrübe edindim hemde çok titiz ve güzel çalısıyor R10'a gelip site açmadan önce bu arkadaşla danışmadan sitenizi açmayın derim.. Sitesi olanlarada tavsiyem raporu aldım sonuçlarıda yazarım iyi günler.

SucBela
Alanında uzman olması vermiş olduğu rapordan da anlaşılıyor. Birçok kişiye para verip sonra arkasında rapor diye gezmekten bıkmıştım. Atabey ile anlaşma yaptıktan sonra kendisine durumu sormadım bile, arkadaş işi bitirdiği gibi raporu tüm detayları ile tarafıma sundu. Ve sitemde şuan için %40luk bir artış söz konusu diyebilirim. Bunuda Atabayin yapmış olduğu çalışmaya bağlıyorum. Kendisine teşekkür ediyor ve süreklilik anlamında çalışmayı düşünüyorum. Teşekkürler Atabay..

alsiekr
Eğer sizde kaliteli bir çalışma istiyorsanız Atabay beyden hizmet almalısınız. Film sitem için her gün rahatsız etsem de hiç üşenmeden sorularıma cevap vermiştir. Aldığınız hizmetin hakkını veren bir kişisin. İlk 500'de olmayan sitemi film izle kelimesinde 100. sıraya getirmiştir.Yeni paketlerini bekliyoruz.

GokhanEtlikci
Rapor teslim alınmıştır kendisi çok ilgili ve ekstralar için teşekkür ederim.

KuzeyReklam
arkadaş işinden çok iyi anlıyor hitim ve gelirim %70 arttı inanmayan olursa fotolarla kanıtlarım.

matchless
İletişimi, çalışma prensibi, müşterilerine olan saygısı, yaptığı iş tartışılamaz. Allah yolunuzu açık etsin.

MuzZi
Kesinlikle Tavsiye ederim... 2 sitem için çalışma yaptırıldı cok yararını gördüm inş 3. sitem içinde çalışmaya başlıcas...

SanalTurkey
Daha öncede iş verildi 1 saat önceside tekrardan anlaşma yapılıp çalışma içinde sipariş verildi. gerçekten işinin ehli daha önceki çalışmalarımızdan biliyorum, bundan sonrada böyle olacağına gözü kapalı inanıyorum iyi çalışmalar dilerim.

jeriko1971
Rapor teslim alınmıştır, gerçekten şimdiye kadar gördüğüm en özverili çalışma. Ayrıca çalışma mantığınıda inceleme fırsatı buldum ve gerçekten 4/4 lük. Ellerinize sağlık.
İlerki zamanda tekrar başka siteler için kapınızı çalacağım.

cyberbox
arkadaşın çalışmaları gayet iyi. birkaç çalışma daha yaptıracağım. herkese tavsiye ediyorum.

nuxogle
1 site için çalışma yaptırdım
çok başarılı titizlikle yapılmış tekrar tekrar çalışıcağız inşallah
sitem şu anda ilk sayfa da seyir halindedir
teşekkürler...

hasanyuvruk
Atabay ile yaklaşık 2 aydır çalışma yapıyoruz. Çalışmaya başladığımızda sitem 3. sayfa sonlarındaydı, şuan 1. sayfa 8. sırada. Daha da yükseleceğini umut ediyorum.

İşini yapan, güvenilir bir arkadaş. Kendisiyle bundan sonrada çalışmayı düşünüyorum.

KronoS
Penguen güncellemesinden önce web sitem 1. sayfa 1. sıradaydı.. Daha sonra 4. Sayfaya düşmüştük. Atabay kardeşimle 1 haftadır çalışıyoruz. Sağolsun ilk sayfaya çıkardı şu an kelimemde 1. sayfa 8. sıradayım her geçen gün yavaş yavaş yükseliyoruz Elleri dert görmesin .

MyKaBuS
Atabay ile Uzun Zamandır Tanışırım..

Kimseden Para Almadan, Menfaat Gözetmeden İnsanlara Yardım Ettiğini Ben Kendimden Biliyorum...

Forumun En Altında Hz. Peygamber'in Söylediği "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır” Düşüncesiyle Atabay Arkadaşımız Hareket Ediyor.

Valla Kim Ne Derse Desin Bu Arkadaşımız Bilgisi ve Tecrübesiyle Forumdaki SEO Danışmanları Arasında En İyilerden Birisidir...

Selametle...

taytaylan
En ufak bir gecikme olmaksızın raporlar tarafımıza gönderildi.Profesyonelce tamamlanan çalışmanız için teşekkür ederim.

gokmavi
İlk hafta raporu elime ulaştı, Hedef kelimelerimden 1.sinde yükselme gerçekleşti. Çalışmalarınızın devamını ve başarısını diliyorum.

sekooo
Yaklaşık, 10 gün önce paketin işlemi tamamlandı.. 3 kelimede 2. ve 3. sayfalardaydım.Şuanda 2 kelimede ilk sayfaya çıkmışım. Google linklerin çoğunu henüz indexlememeiş baktığımda. Zaman içerisinde yapılan backlinklerin tamamı indexlendiğinde ilk 3-4 sıraya gelirim düşüncesimdeyim. Oldukça karmaşık bir paket, linkwheel döngüsü filanda kullanılmIŞ. 10-15 gün sonra tekrar durumu yazacağım. Bu tür paketlerin benzerini öncedende yaptırdım. Şarap gibi zaman geçtikçe yükseliyor sayfalar.

butterfly
Raporu teslim aldım..Çalışma profesyonelce ve çok etkisini gördüm..

teftezani
merhaba arkadaşlar atabay la yaptığımız anlaşmaya göre işlerini tam olarak yaptı ve sitemin hiti baya bir arttı kendısıne burdan teşekkür ederim ve kesinlikle tavsiye ederim işini güzel yaptı ii çalişmalar herkese, sizlerde burdan bu yazıyla şahıd olun yenı bır anlaşma daha yaptık bununda en ii şekılde olaçağindan kuşkum yok aksi olursa burdan yazarım emın olun.

risale
arkadaşla 23 kasımda 3 anahtar kelime üzerinde anlaşmıştık,

1 hafta sonunda sonuç aşağıdaki gibidir.

1. anahtar kelime 44. sıradaydı şu anda 29. sırada
2. anahtar kelime 25. sıradaydı şu anda 22. sırada
3. anahtar kelime 58. sıradaydı şu anda 26. sırada

1 Hafta Sonra

Çalışmadan 2. Hafta Sonra
1. anahtar kelime 29 dan 23. sıraya gerilemiş
2. anahtar kelime 22 den 19. sıraya gerilemiş
3. anahtar kelime 26 dan 23. sıraya gerilemiş

1 Hafta Sonra

Çalışmadan 3. Hafta Sonra
1. anahtar kelime 23 dan 15. sıraya gerilemiş
2. anahtar kelime 19 den 11. sıraya gerilemiş
3. anahtar kelime 23 dan 20. sıraya gerilemiş

bu arada arkadaşı tanımam paketten alacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.

ecolips
Arkadaştan 10 gün kadar önce raporu aldım. Çalışmanın çok olumlu sonuçlar gösterdiğiniz söyleyebilirim. Benim için önemli bir kelimede 10. sıradan 3. sıraya yerleşmiş bulunuyorum. Hızlı bir şekilde etki gösterdiğiniz söylemek mümkün. Umarım etki kalıcı olur.

aozcan
Kesinlikle etkili ve güzel bir çalışma. Güvenilir bir arkadaş tavsiye ederim.

cellman2222
Arkadaşla seo çalışması yapıldı gerçekten işine sahip çıkan ve dürüst bir arkadaş.

MyqDesigne
Raporlar teslim alınmıştır güvenilir temiz çalışan bir arkadaş.Sitedeki artışlar görülmeye başladı.

gokmavi
İlk hafta raporu elime ulaştı, Hedef kelimelerimden 1.sinde yükselme gerçekleşti. Çalışmalarınızın devamını ve başarısını diliyorum.

karabaskan
ilk site çalışmamızda 1 haftada
1. kelimede 18. Sıradaydık, şuanda 9. sıradayız
2. kelimede 17.sıradaydık, şuanda 12. sıradayız
3. kelimede 39. sıradaydık, şuanda 17. sıradayız

buna bağlı olarak daha zor bi kelimedede çalışma yapmamıza rağmen 4.sayfdan 2. sayfaya geldik., ikinci sayfaya geldik.

çalışmalar gayet güzel.

bir site daha anlaşması yaptık. Hayırlı olsun

Ve Daha Birçok Yorum...

(Çalışmamızdan Memnun Kalıcaksınız Kuşkunuz Olmasın)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5