İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 Yıllık Sohbet Domaini+Eschat+ircserver Satılık

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site ismi : sohbetteyim.net
Hemen Al : 2500 yTL
Sitenin açılış tarihi:2002
Kategori, sitenin içeriği nedir:sohbet mirc
Günlük hit sayısı, kaynak link: 200-500 kaynak extreme
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:yok
Hosting dahilmidir:evet yıllık odendi
Banlı olduğu sponsor varmı:yok
Banlı olduğu arama motoru varmı:yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi:Evet Eschat
Yazılım Lisans sonlanma zamanı:yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:yok
Not
Merhaba Arkadaslar Sene 2002 de Kaydetiğim www.sohbetteyim.net Domainine kayderder etmez İrc Server acmıştım ve 2002 de online 300 kulanıcım vardı 2003 te askerlik geldi ve gittim neyse Geldikten Sonrada forum İşlerine Girdim irc Saladım Sonra Fikrimi Ne Değiştirdiyse Gene Kendimi İrc İçinde Buldum
2 aydır Acık Olan Ve Online gunduz 30 aksam 50-60 arası kulanıcısı Olan irc.Sohbetteyim.net i Gene Forumlarla Urasmaya Basladığım İçin Satıyorum Eschat+1yıllıkhost+60 a ykın online user
Google.Com ada sohbet Kelimesinde 1.sayfa 1.sıra
Google.com.tr de 5. Sayfa 1. Sıra idi ama suan cache gunceleniyo heralde sırada yok gelir ama ve diğer tum dunya ulkeleri Googlelerinde sohbet kelimesinde 1. sayfa 1. sıra
Ben Açılışı 1000 ytl den yapıyom minimum artış 100 ytl
3 gun sürecek
Sonunda verilen fiyatı beyenmesem satmama hakını saklı tutuyom
bu arada google getiriside aylık 75 dolar
gunluk hit 200-500 arası gidip geliyo
msnde detaylı bilgi için
[email protected]

Donnie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayda 75$ geliri var demissiniz. adsense'nin reklamlari yok.
gündüz 30 online aksamlari 50/60 online var demissiniz. ama siteniz'in hiti 200 diyorsunuz.

ayrica fiyat orani çok yüsek 4000YTL az bir para degil.

hayirli satışlar..

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayda 75$ geliri var demissiniz. adsense'nin reklamlari yok.
gündüz 30 online aksamlari 50/60 online var demissiniz. ama siteniz'in hiti 200 diyorsunuz.

ayrica fiyat orani çok yüsek 4000YTL az bir para degil.

hayirli satışlar..

Sorularına Cevap vereyim.tasarımöı değiştim Adsense kodlarını atmayı unuttum ciddi alıcılara adsense grafik gosterilecektir..
diğer soru evet 50-60 online emme unutuğun bişey varsa mirc script denen bir olay var bilmem bilinmi 10-15 de mirc online userim var aksam 20-30 acıkar
4000 ytl de değil hemen al 2500 ytl değiştim onu

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çokmu istemişim :) yaf hoca allahtan kork zaten 1.500 sadece benim masrafım ortada gorunen masraf :) 6 yıllık emek userleri hazır ortamı vsvsvs herşeyiyle bence az bile gidin işe yaramaz domainlerin fiyatlarını sorun gorursunuz aradaki farkı hema celem yok alan olursa olmasada ila satacam diğe bişey soz konusu del

backdoor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fiyat yüksek değil. Hayırlı satışlar dostum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5