İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

60 Adet 200 Kelimelik Makale Alınacaktır.

cileklikremam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İlk etapta min 60 adet Kosova üniversiteleri ve ülke tanıtımı hakkında 200 kelimelik makaleler yazdırılacaktır. Yazmak isteyen arkadaşlara konular pm olarak gönderilecektir. Makaleleri paketler halinde göndereceğiz. Makaleler gönderildikten sonra kontrolden geçirilip ödeme yapılacaktır. Kelime sayısı 200 olacak.İsteyen arkadaşlar ile memnun kaldığımız takdirde devamlı olarak çalışacağız.
smile.gif
Fiyat tekliflerinizi ve ne kadar sürede yazabileceğinizi pm atarsanız dönüş yapılacaktır..​

Makalenenin tamamlanacağı Gün
Makale Başı İstenilen Fiyat

Bilgilerini içeren pm gönderiniz. İlgilenen arkadaşlar bir referans yazısıyla birlikte [email protected] msn adresini eklesinler. :bira:

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
60 Adet 200 kelime Toplamda 140 TL'ye yazabilirim makale yazımından önce arastırma yapıp öyle yazmam gerekecek sonuçta kosova üniversitesinde okumadığım için hakim değilim konuya maksimum 2 hafta içerisinde teslim ederim

yarısı iş başında diğer yarısı da iş tesliminde öderseniz size yardımcı olabilirim ilgilenirseniz Pm atmanız yeterlidir

cileklikremam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Konu güncel fakat 2 gün içerisinde yazılması gerekiyor. Acil yazabilecekler pm atsn lütfen

edoss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yazabilirim pm istiyorum size mail atmıştım 100 tl ye yazarım diye

VayAlem

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
2 gün içerisinde yazabiliriz. %100 seo uyumlu, kaliteli ve özgün olmak kaidesiyle.. Yüzlerce referansım bulunmaktadır. Yazabileceğim fiyat : 180 TL. Düşünürsen, iletişime geçebiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5