İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

60 bin Ytl ye Turkiye Tarihini Sildiler...!!

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaslar az once izledigim haberde..
KKTC ve KKRum Kesimine Avrupa birliginden size 60 bin ytl verelim tarih kitaplarinizdan tarihinizi silin diye teklif yapilmis ve turk tarafi hemen bunu kabul etmis ..kitaplarda kurtulus savasi ve bizim egemenligimiz ile ilgili savaslari tarihimizi kaldirilmasi icin ...ve ayrica kitapta sadece 1 Atatturk resmi olacakmis ve oda sayfa basinda her kitap^ta oldugu gibi..baska kesinlikle Ataturk resmi filan ve tarihle alakali bisey olmuyacakmis..Yani kisacasi KKTC bunu hemen kabul etmis...

Ab birligi yoneticileri ayni teklifi Rum kesimine ilettiklerinde;
Biz tarihimizi parayla degistirmeyiz diyerek kapi disari etmisler ...

Haber aynen boyle izleyenleriniz olmustur..Demek istedigim su sizce yilardir Turk Ekonomisine buyuk yuk olan her gideri ve geliri Turkiyeden Olan bir KKTC nin bunu yapmasi dogrumudur...

saygilarimla
haber kaynagi : Star Tv Ana Haber bulteni 3. siradaki anons haber diyeyim cunki sitesine bakiyorum daha ya eklenmedi yada eklenecek ...

Aha Kaynak : http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=76925

Haberden Ufak Bir Alinti :

Avrupa Birliği, KKTC ve Rumlar'a "Barış için, savaş konularını ders kitaplarından çıkartın. Masrafı öderim" dedi. KKTC yöneticileri bunu hemen kabul etti. AB'den gelen 69 bin YTL ile yeni sosyal bilgiler kitabı basıldı. Kitaplarda artık, Atatürk, Kurtuluş Savaşı, Kıbrıs Harekatı, Türkiye Cumhuriyeti, Rauf Denktaş yok... Peki Rumlar ne yaptı? "Tarih değişmez. Para sizin olsun" dedi.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
haber bana yalan gibi geldi kaynak gösterebilirmisin ?

75 bin ytl vereyim ....

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
bu haber çarpıtma gibime geldi

tam tersidir bence

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav ben atmadim yanlis anlamayinda az once star ana haberde dinleidm..bakim kaynagini bulam star in sayfasinda...

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende sanmıyorum. 60.000 YTL dediğin 60 milyar lira. wmler toplanır 120,000 YTL veririz %100 türkiye himayesine alırız :)

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haber doğrumudur bilmem ama, İstiklal marşını söylemeyenlerin başbakan, oylamada rumlar evet deseydi bugün Türk askeri adada olmaz diyenlerin dışişleri bakanı olduğu ortaklardan beklerim böyle bir şey...

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya saka bi yanada arkadaslar gercekten az once izledim star haberi yoksa durduk yere nerden cikaram bu haberi durun bakiyom bulurm insalah evet fiyat olarakda stra haberde 30 bin euro oda 60 bin ytl ye tekabul dediler

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger dogruysa sadece 1 tek cumle soyleyecem
"Şehitlerimizin ve atalarımızın doktugu kanlar onlara haram olsun "

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
veririz ne olucak ..

stiklal marşını söylemeyenlerin başbakan

ben birşey anlamadım ?

KKTC deki basbakan ve ortaklarindan bahsetmis arkadas..

neyse arkadaslar star tv nin sayfasina baktim haber de yok belki eklerler haberlerden sonra ama dinleyende olmustur forumdan belki aynen yukarda yazdigim gibi dedi yani kktc kabul etmis rum etmemis hatta bir kadini konusturdular bir politikaci idi heralde boyle bisey olamaz cok yanlis bir hareket ve dusunce diye konustu ..neyse haberi bulursam eklerim ...

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kibrisda Okuyan Bir Turk Ogrencisin Bu Habre Tepkisi Buyrun..Fazla soze Gerek Yokk..

Artık yeter.Türkiyenin yüzde 95 i bilmez gerçekten buranın nasıl bir yer olduğunu.Dışardan bakanlar hep derki "Yazık saydaşlarımıza,onlara yardım edelim" diye feryat ederler.
Okuyun ve Öğrenin Kıbrısın nasıl bir yer olduğunu.
Yaklaşık olarak 4 yıldır Kıbrıs denen bu pis adada okumaya "çalışıyoruz".O kadar iğrenç o kadar düzensiz o kadar ahlaksız ve dininden kopuk,millet,bayrak,vatan sevgisi olmayan halk yaşar ve kendilerini "Türk" olarak nitelendirmezler.
Onlar "Kıbrıslıdır"

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bunu yıllar önce bende izlemiştim televizyonda. Yani bu olayı değil tabiki, Kıbrıs'lı genç neslin görüşlerini. Türk olmaktan utanç duyan, Türküm demeyen, adadaki Rumlarla çağdaşlık(!) yarışına giren gençler var orada malesef. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin geleceğini pek aydınlık göremiyorum ben malesef. Türk Cumhuriyeti tarihe karışıp Kıbrıs Cumhuriyeti adı altında, tam da Avrupalıların istediği gibi, Rumların yönetiminde tek devlet olacak gibime geliyor en geç 20-25 sene içerisinde. :(

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orda yaşayanlar böyle yaşıyor diye gözümüzden kıbrısı çıkaralım mı yani. yok arkadaş benim ecdadım bu kanı boşuna mı döktü. daha neler göreceğiz. resmen para için herşey satılıyor. buna nasıl dur demeli, onu düşünmek lazım!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5