İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

60 günlüğüne bele$ .name

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.registerfly.com 60 gün için beleş .name uzantılı domain veriyor. eğer 60 gün sonunda devam etmek isterseniz standart parasını ödeyip alanbiliyorsunuz. ($7.99/yıl)

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
devam etmek istemezsek ???
60 günlüğüne kayıt edilip sonradan nasıl siliniyor?

bizleri aydınlatırsanız seviniriz..

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
registerfly ı yeni duydum her domaine 25 mb free host sağlıyormuş :eek:

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla arkadaşlar ben de maille aldım bu haberi hemen araştırıp bilgi vericem bekleyin :)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MustiX' Alıntı:
devam etmek istemezsek ???
60 günlüğüne kayıt edilip sonradan nasıl siliniyor?

bizleri aydınlatırsanız seviniriz..

büyük olasılıkla, doımain borsasında ellerinden cıkarıyorlardır :D

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baya ilginc seyler sunuyolar.2 gb yer + 100 gb bw 3 ayligi 1 dolar :)

denemek icin alinabilir aslinda ne dersiniz?

edit : adamlar domain basina 0,99 dolara whois bilgilerimiz koruyolarmis...

edit 2 : 1 yıllık hosting aldiginzda bedavadan domain alabiliyomusuz :)

edit 3 : adamlar uyanik baya. 1 dolara host almak icin 3 aylık host almaniz gerekiomus. yani 26,95 odediginizde 3 aylik kullaniosunuz eger 3 ay daha uzatirsaniz 1 dolara geliyor obur 3 ay.yani 6 ay toplam 27.95 dolara geliyor...

adamlar whois bilgilerimizi kendi bilgilerini whoise koyarak gerceklestirio. yıllık domain basi 0,99 dolar. istedigin an kapatabilirsin dio ama adamlarin bizim domaini ustlerine alma sansi da yuksek.sonucta adam kendi whois bilgilerini giriyor oraya. ben pek guvenemedim acikcasi.

arastirip .nameleri buldum ama ole bi kampanya gozukmuo. ayrieten .name uzantisini adınız.soyadınız.name die alabiliosunuz. yıllık 7,95 dolarmış

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oncelikle haber şu:

Free .name "test drive"
.NAME Free Trials now available

For the first time, domain names come with Free Trials. A .name address, domain name (e.g. morgan.name or peter.morgan.name) or email address (e.g. [email protected]), can be registered for 60 days without charge.

What this means is you can try any available .name extension for 60 days absolutely fee. No money out of your pocket. If you wish to keep the .name name you would just pay the standard registration fee at the conclusion of your trial period.

For more information contact our sales dept at [email protected]

kısacası istemezsen 60 gün sonra odemezsin bizde kalır diyor. şu an internet bağlantım çok kötü olduğu için alamadım ama sallamasyon bir adres alıp deneyebilirsin. .name domain search edip almak istiyorum dersin 60 gün sonra ödeme yaparsın der muhtemelen...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
registerfly icann accredited bir firma pek şüphe yapmak gereksiz. host alana domain bedava kampanyası şartları okuyunca çok mantıksız. 1$a 3 ay beleş host dediği olay da bilmem kaç aylık host satın al 3 ay ekliyim şeklinde. ama kontrol paneli güzel benim bir domainim var orda whois korumalı.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olmazsa whois koruma alalim bari.gerci pek whoislerden dolayi problem olmuyor ama aslinda whois bilgilerini adam gibi doldurmak gerekli guvenilirlik icin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5