İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

60 sn olayı

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu yeni msg e tıkladıgımda 60 sn olayı war uyuz oluyorum onun biraz kısaltılması iyi olmaz mı?

A

ach

Misafir
Aramalar forumun yavaşlatıyor bir sürü sorgu oldugundan o yüzden kısıtlandı sanırım

DunG@oN35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duyurbeni.com' Alıntı:
diğer hiç bi forum da yok bence tamamen host sorunu

hemen hemen tüm forumlarda vardır fakat kimi forumda 15sndir kimi forumda 100sn ...hostla alakalı değil floop korumasıdır

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence bu işlem çok gerekli bir işlem 30 sn bile kısa denebilir. DonanimHaber'de bu süre 120 Sn Bu Sayede Forumun çalışma hızı artıyor ve Sorgular sorunsuzlaşıyor aksitaktirde çok yüklenmeden dolayı açıklar oluşabiliyor. 60 Sn idealdir bana göre. 30 Sn isteyenler için soracağım bir soru olacak 30 sn de bir mesaj yazmanın nedeni nedir ?

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tekrar 60 sn olmuş neden acaba cokmu bant yedik ne :D

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
SLaYeR' Alıntı:
tekrar 60 sn olmuş neden acaba cokmu bant yedik ne :D

Farkettiniz mi bilmiyorum, cok saldiri oldu bugun...Mecburen tekrar 60 sn yapildi.
Saldirilar kesilirse 3 sn bile yapilabilir.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bence de 30 saniye bu denli aktif ve saldırı alan bir site için çok az. 90 saniye kullanıyorum ben aktif forumlarımda...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5