İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6000 hitli video sitesi satılık - özel tasarım - özel script

Z

Zion

Misafir
Adresi Lütfen PM ile isteyiniz

4 aydır yayında olan, istikrarlı bir hit artışının sonucu son 1 haftadır hiti 5-6 bin civarında seyreden, daha da artması kuvvetle muhtemel site.
Domain directi'dedir. hiç bir sponsordan banı yoktur. Reklam gelirlerini bilmiyorum çünkü aslında site benim değil ortağımın. Ama yakın zamana kadar reklam da koymamıştı.

Tasarım tablo ile değil css ile yapılmıştır.

Sitede kullanılan scriptin özellikleri:
Tamamen özel bir scripttir, başka yerde kullanılmamıştır. Satın alma ya da edit değildir. Kullanmak için hiç bir uzmanlık gerektirmez.

Site istatistiklerini öğrenmek için PM isteyiniz. Awstats ekran görüntüsü gönderilecektir.

Fiyat: 1000 YTL

"Ben şu fiyatı hemen veririm, konuyu da kapatırım" diyen varsa kendisi de fiyat teklif edebilir.

Sorularınız varsa alabilirim.

Sitede şu an 37,707 video, 83,740 etiket var.

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi bunun neresi özel tasarım? CSS yada tablo, dizayn yok bunda kusura bakma.

ADsense 'den banlımı? Aylık kazancı nedir? Extreme kodu varmı?

Z

Zion

Misafir

Özel tasarımdan kastedilen şey "harikulade, şahane, süper tasarım" değildi elbette :)

Aynı yapıya sahip başka bir site olmadığını belirtmek içindi. Tasarımın tamamı css ile bu arada. Dolayısıyla isteyen istediği gibi editleyebilir.

Extreme kodu koymadık ama awstats istatistiği gösterebilirim alıcılar için.

bu arada saldırı aldığı için adresi kaldıracağım şimdi, merak edenler PM ile ulaşabilirler.

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

özel tasarım ve script derken başkasının kullanmadığı özel olarak yazdırılmış demek istemiş heralde. satış baltalamayı ne kadarda çok seviyorsunuz anlamış değilim.

Z

Zion

Misafir
Site hala satılıktır.
İlk gün extreme kodu isteyenler için extreme de eklenmiştir. (2 günlük istatistik görebilirsiniz)

Sitenin hitinin yüzde 48'i yabancıdır bu arada. Adsense için almayı düşünenlerin işine yarayabilir.

`Pi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adres bilgilerini ve hit kaynağı ile ilgili bilgileri öğrenebilirmiyim üstad

Z

Zion

Misafir
Arkadaşlar; hepinize PM attım; lakin bir allahın kulu geri dönüş yapmadı :)
Hayır; yani en başından almaya niyetli değilseniz sormayın, niyetliyseniz de PM attıktan sonra sizi bundan vazgeçiren şey her neyse açık açık söyleyin yahu :)

Neyse;
Fiyatı da indiriyorum bu arada. 1000 YTL altı tekliflerinizi de yapabilirsiniz.
Sitenin hitlerinin tamamı doğaldır bu arada. Toplistlerde bile kaydı yok.

Z

Zion

Misafir
Site Satıldı

Konu kilitlenebilir.

İlgi gösteren herkese teşekkürler.

Pron1ck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi kime sattın bide sitenin domaini neydi belki alırım meraklandımda :)

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaş sattım diyo bide youtube kapalı hitler ondan fırmalasın benimki 1k dan 15k ya fırladıda talip olanların dikkatine

artistrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresini ve sayyac pm alabilirmiyim birde site için istenen son fiyat aciiiiil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5