İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

60usd e-gold satılık

Y

yokgibi

Misafir
e-gold hesabımda yaklaşık 60usd var, kullanmıyorum uzun süredir, bunu size satıp, sizden YTL karşılığı olarak havale alabilirim

Y

yokgibi

Misafir
djkickass: 60 dolar e-goldunuza karşılık 50ytl verebilirim

60 (U.S. dollars / Turkish lira) = 82.18800

60usd 82ytl ediyor, ben enayimiyim sana 50ytl vereyim, kazıklayacak adam mı arıyorsun güzel kardeşim :)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal işi böyledir. kazıklayacak adam aramıyorlar teklif veriyorlar. öyleyse herhangi bir bankaya git paypalımı bozdurmak istiyorum de :) komisyonsuz neden sana türk parası versinki?

S

serkanus

Misafir
belki komisyonu yüksek tutmuş olabilir sonuçta risk alacak.
ancak bu özeli ortada konuşmak ayıp. kendi değerlendirmeni yapabilirsin ama onu aşağılayacak şekilde burda onun teklifini yazman hic doğru değil. bu bir ticaret 30 ytl de teklif edilebilir.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enayilikle alakası arkadaşım ben teklif verdim kabul etmiyorsan uygun bir dilde pm atarsın. 60 e-gold 82YTL ediyor iyi güzel hadi bozdur 82YTL ye

teklifimi geri alıyorum.

Y

yokgibi

Misafir
hata bende acemi olduğumdan bu işleri bilmediğimden telifte bulunulmuş,
oysa ben teklif sormuyorum zaten kimseden,

hesapta 60.47 usd/turkish lira yani 82.63 ytl var
satış fiyatı 82ytl dir, telif kabul edilmiyor

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklif olmadan nasıl satış olacak ki orasını anlayamadım :s

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tercüme ediyim arkadaş diyorki kafa kafaya vereyim lazım olan birisinede çok arar her neyse kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5