İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

65 milyara(!) TRT ile anlaştı

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in ATV’de yayınlanan programı ’İbo Show’ bundan böyle TRT-1’de ekranlara gelecek

Canlı yayında özellikle dilini tutamadığı için artık programı banttan yapmak için uzun süre TRT yöneticileriyle görüşmelerde bulunan Tatlıses, yöneticilerin baskısı ile yayını canlı olarak gerçekleştireyi kabul etti. Dekor yetişirse 17 Nisan günü ilk programı için kamera karşısına geçecek olan Tatlıses bölüm başına TRT’den 65 bin YTL alacak

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=136789

leMAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trt benim paramı bu adama veriyor ama kültür sanat tiyatro bale kaliteli yapım yok allahınızı severseniz söylermisiniz 65000ytlleyle her hafta bir okul yapılmazmı yazık değilmi bu paraya

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
trt benim paramı bu adama veriyor ama kültür sanat tiyatro bale kaliteli yapım yok allahınızı severseniz söylermisiniz 65000ytlleyle her hafta bir okul yapılmazmı yazık değilmi bu paraya

lütfen biraz daha mantıklı olalım okul acmak önemli degil o okulu ayakta tutmak önemli. Okuyacak öğrenci ve okulu ayakta tutacak para olmadıkca 1000 okul acsan ne olur acılanalrıda görüyoruz kendi haline bırakılıp tinercilerin barınagı oluyor.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bölüm başına o paranın bi kaç katını kazanmayacak olsalar sizce verirlermi. Trt nin bu girişimleri umarım yararlı olur. En azından şuana kadar süre gelen yayın anlayışından çok farklı bir çok girşim yaptılar.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
okulu ayakta tutan okul aile birliğidir :p

tinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o adama verilen her kuruş paraya yazıktır.

trt de bi değişim başladı hayırlısı... candan erçetin i kaldırmasınlarda ne yapıyolarsa yapsınlar :p

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bölüm başına o paranın bi kaç katını kazanmayacak olsalar sizce verirlermi. Trt nin bu girişimleri umarım yararlı olur. En azından şuana kadar süre gelen yayın anlayışından çok farklı bir çok girşim yaptılar.

Aynen :)
Kazanıyorlarki veriyorlar

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gecesine de telegol koysunlar, kanal 1'de öyle bir ritüel vardı bir ara, ibo show-telegol-kahvaltı haberleri, tam olur.

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o adama verilen her kuruş paraya yazıktır.

trt de bi değişim başladı hayırlısı... candan erçetin i kaldırmasınlarda ne yapıyolarsa yapsınlar :p

insanlar hakkında kişisel görüşlerinizi bu şekilde dile getirmeyin.
ibrahim tatlises i sevmiyor olabilirsiniz ama burda onun hayrani olan insanlara saygi gösterin.

tinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanlar hakkında kişisel görüşlerinizi bu şekilde dile getirmeyin.
ibrahim tatlises i sevmiyor olabilirsiniz ama burda onun hayrani olan insanlara saygi gösterin.

tabiki saygı gösteriyorum ama kendi düşüncem bu (hatta negatif yönde dahada ilerisi). yukarıda yazdığımda da kimseye saygısızlık gösterdiğimi düşünmüyorum. eğer öyle düşünen varsada özür dilerim.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
TRT gibi bi kanalda laçkalaşacak desenize. :)
İbrahim Tatlıses yine kendini bişey sanıp, TRT gibi bi kanalda ona buna posta koyacak.

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Televizyon reklam pastasını bilmeden konusmayalım ..

Bu adamlar Trt üzerinden para kazanmak için birşeylerin altına imza atıyorlar..Trt ne kadar cok izlenirse devlet o kadar çok para kazanır..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Konuyla ilgili VATAN’a konuşan sanatçı şöyle dedi: “Ben atv’de yaptığım programdan 150 bin YTL alıyordum. 65 bin YTL’ye program yapacak insan değilim. Bu iddialarla beni aşağı çekmeye çalışıyorlar, fiyatımı düşürmek istiyorlar. Bunu duyan, ’Gel 100 bin YTL’ye program yapalım sana’ diyor. Benim yapım şirketim bir kanala program yapıyor. Reyting almıyor, bana malediliyor.”

kaynak: http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=361678

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani doğru her hafta bir dizi çekenler 50 bin ytl alıyor bu adam nerden baksan 3 saat hem beyin hem kafa hemde canlı olarak vucutunu yoruyor ki eskiden gelmiş bir emeği var.. Yoksa ver bakalım sesi olmayan birisini cıkart bakarlar mı...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
İbrahim Tatlıses'in gerçekte ne olduğunu ve kimler için çalıştığını söylerdim de; başımı belâya sokmak istemiyorum. Anlayan anlamıştır zaten.

ixus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TRT için yazık bir son benim gözümde. Son çünkü bu adam diyelim sanatçılıkla ilgisi olmayan bi şahısı da çıkardı ya bitmiştir. Ve eğer TRT kazanca keçsin diye konuşan arkadaşlara önerim şu, önce TRT personelini TRT adaına çekilen dizileri izlenme ve reklam oranlarını araştırsınlar. Özel Tvlerde kaç kamera personel var? TRT de ki ekipman ve elemanın haddi hesabı yok işe oradan başlasınlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5