İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

66K İnci Caps Sayfası Satılıktır ( Full Organik & Hitli ) - Acil !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

josephyusuf

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sayfa Link'i ; Pm İle Verilebilir.

Günlük Gelen Ortalama Üye Sayısı ; 500-600

Seri İletisim ; Facebook . com / ada.kral34

İstenen Ücret ; 70 TL ( ACİL )

josephyusuf

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
sayfaa

Sayfayı 50 Liraya VErmedim Diyemi.? Dolandırıcımıyım? Para mı yatırdın makbuzun resmını cek , yada misli.com'un kötülemek için yorumlar yapmayın insan oglu..

obabeyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 sayfa için anlaştık ödemeyi aldı henüz sayfaları teslim etmedi. bakalım ne olduğun belli olacak makbuz var bende

obabeyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolandırıcıdır İNANMAYIN ASLA KONU KAPATILSIN LÜTFEN !

deniz parayı kimin hesabına çıkardın makbuzda yazan ismi söylemisin bana? ve yarın dolandırıcılık şubeye ifade verirsen olumlu bir şekilde sonuçlanacak başvurun bundan emin olabilirsin. bekliyorum hangi isme para çıkardığını

- - - -Güncellendi - - - - - -

Sayfayı 50 Liraya VErmedim Diyemi.? Dolandırıcımıyım? Para mı yatırdın makbuzun resmını cek , yada misli.com'un kötülemek için yorumlar yapmayın insan oglu..

sayfayı bekliyom telefonlarımı meşgule atmayı bırak. iyi niyetimizi sömürdüğünüz yetmedimi aq

Kardeşim geçmiş olsun bu p*ç işini bilen bir namussuz alamassın o sayfaları

para çıkardıysan makbuzda yazan ismi sen söyle bana :) işi bilmesi farklı bişey yakalanıp ceza alması farklı bişey ki ben bundan eminim bildiğim bişeyler var demekki sen para çıkardıysan makbızın üstündeki ismi yolla bana

bu forumdan bidaha alışveriş falan yapmayın

denizzzzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
obabeyi kardeşim ben ödeme yapmadım sadece konuşmalarından nasıl bir serefsız olduğunu anlayabiliyoruz bu serefsızın sayfada içerik editörü yap diyorum yapmıyor it.

obabeyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah belasını versin ne deyim hala da online ve ettiğim küfürleri sinesine çekebilecek kadar geniş. bu burdan banlnsa bile tekrar üyelik açacaktır. iyinette alışveriş benim için bitmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5