İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

7-10k Tekilli PR5 Güzel Sözler Sitesinde Link satışı

MoNaRcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Gunluk 7-10k tekil 25-35k çoğul hitli PR 5 güzel sözler sitesinden link satışı yapıyorum.Böyle bir kategoride genelde link satışı yapılmaz hemde pr5 siteden hiç yapılmaz.ancak ben yapmak istiyorum.

*Linkler sadece anasayfadan olucak.(Pr değeri 5) En Güzel Sözler
*1 link alınacak.
*Link fiyatları buradaki talebe göre belirlenecek.
*Lütfen siteye girerek linklerinizin yer alacağı sağ alttaki "Dost Siteler" bolumunu gorun ve sonra teklif yapın.
*Teklifiniz " aylık X YTL veriyorum" gibi olsun.
*Yarın gece 12 ye kadar en yuksek teklifi veren 1 kişiyle anlaşıcam.
*Ücret yapı kredi bankası havale ile veya %10 fazlası paypal ile yapılır.
*Anlaşma verilen teklifin 3 katı ücretinin peşin ödenmesi koşuluyla max 3 aylık da yapılabilir.

not: Aynı başlık r10 forumlarında da açılmıştır. Hangi yerden yuksek gelirse o kabul edilecektir.
iyi çalışmalar.

MoNaRcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 dan gelen tekliflerle
her bir link için aylık teklif 20 ytl olmuştur.

iyi çalışmalar

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Şöyle yapalım ihale bana kalırsa 3 linkide alırım, kalmazsa zaten geçilmiş olur teklif ve link almam.

MoNaRcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şöyle yapalım ihale bana kalırsa 3 linkide alırım, kalmazsa zaten geçilmiş olur teklif ve link almam.

r10 da da yazdım açıklamalar gayet açık her bir linke ayrı ayrı teklifi verin ve size kalırsa buyrun link sizindir. Sizin teklifiniz net olmadığı için r10 da bir link için 20 ytl teklifi geldi şu anda.

MoNaRcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkesin anladığı şekilde sadece 1 link satışı yapılcak diye değiştirdim açıklamayı:)

Yani, sadece 1 link için teklifinizi verin şu anda max teklif 23 ytl ile r10 dan limitsiz nickli arkadaşındır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5