İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

7-8k Hitli Resim, Moda, Dekorasyon Sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Clint

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : Pm ile gönderilir
Site için istenen fiyat : 2400 tl (Pazarlık yapılabiliri gerçekten almak isteyenler için ciddi bir indirim yapabilirim)
Sitenin aylık getirisi: Günlük ortalama 10$ civarı kazandırıyor reklam yerleşimi hakkında tecrübem yok çok daha fazla kazanabilir alacak kişi
Sitenin açılış tarihi: Domain 2 yaşındadır siteyi aldığımda bir süre kapalı kalmıştı tekrar aktifleştirdim
Kategori, sitenin içeriği nedir: Resim, moda, dekorasyon
Günlük hit sayısı, kaynak link: 7-8k sayyac.com pm ile gönderilir son 2-3 gün sürekli tema değişikliği yapıldığında hit 6k civarında seyretmiştir
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 2 yaşında Pr1
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Evet
Hosting dahil midir: Bir süre beklerim
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Wordpress
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Siteyi diğer forumdan bir arkadaştan almıştım, biraz üzerine düşünce hemen hitlenmeye başladı, siteye arada bir özgün içerikler de girdim, şu an bir süre yetecek kadar taslak halinde yazılar vardır, isteyen yayınlamayı durdurup sadece özgün içerikler girebilir, iyi bir reklam yerleşimiyle iyi gelir elde edilebilir

Sitede ilk kullandığım adsense hesabım banlandığından yeni açtığım hesaptaki ocak ayından itibaren olan raporu gösterebilirim, hiti sürekli artmaktadır, fazla link çalışması yapılmamıştır, sadece 2 siteden link aldım onların süresi dolunca uzatabilirsiniz
2s0zfip.jpg

hv2d5v.jpg

Dİğer satış konusu http://www.r10.net/site-satisi/846824-7-8k-hitli-resim-moda-dekorasyon-sitesi.html

Dilsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son 3 aylık sayyac tablosuyla birlikte pm lütfen.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Multi Topic Konu Diğer Sitede Satıştan Kaldırmışsınız Eğer Devamsa Son 3 Aylık Sayyac , Kazanc ve Adresi Pm Alabilir miyim?

etiC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site ismi ve son fiyat pm alabilirmiyim?

y2s4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
satış iptal olmuş sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi