İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

7 ay icinde 480.000 Euro ve daha fazlasini kazanabilirsiniz

M

melekcel

Misafir
Internet araciligiyla evde oturdugunuz yerden cok para kazanmak istermisiniz? Önümüzdeki 7 ay icerisinde 480.000 Euro dan fazla para kazanabilirsiniz.

Bu Sistemin Popüler olusu nedeniye Dünyanin elliden fazla ülkesinde cesitli ünlü Gazete Yazarlari ve Televizyoncular detayli arastirmalarda bulundu ve bu Sistemin yasalara aykiri icerik bulundurup bulundurmagini arastirdilar ancak nihayetinde hicbir maddenin bu Sisteme karsi olmadigi sonucunda birlestiler ve bu Sistemin ayni zamanda gelmis gecmis evden yapilabilecek en kazancli is oldugunu istemeden beyan etmis oldular.

detaylı bilgi için :www.internethazineleri.de.vu

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bu konuyu açan ve sitesinin reklamını yapan şahısı İstanbul Emniyet Müdürlüğü nün ilgili birimine ihbar ettim. kendisi yasadışı saadet zinciri kurmaya çalışmaktadır. lütfen böyle ilanlara nerede olursanız olun inanmayın. unutmayın dünyanın hiç bir yerinde böyle saçma sapan işlerle uğraşıp iyi para kazanan insan yok. sitelerinde kullanılan yazıların kökeni olan sitede hakkında ilgili yerlere şikayette bulunulmuş ve yapılacak tespitlerden sonra gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır.
iyi çalışmalar...

M

melekcel

Misafir
bunu daha öncede sölemiştin ama bu site yasal içerisindede yazıyor satılan bir araç ve ödenecek bir vergi var kendini boşuna yoruyorsun:)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
"Bilgi: Sisteme Baslarken vergi hakkinda yardima ihtiyaciniz oldugu taktirde bulundugunuz belediyenin vergi dairesine basvurun. Gelir ve Basarilariniz kendi performansiniza baglidir. Bu yazi kazancinizla ilgili herhangibir garanti icermemektedir. Herhangibir yazi sonucu bir Garanti söz konusu oluyor ise böyle birseyin gecerli olmadigi bu yazi ile beyan edilmektedir ve söz konusu Garantiler gecersiz sayilmaktadir. Yazida sunulmus olan Belgeler gercek olabilir ancak ispatlanamayada bilir."

dediğin yazıyı sana açıklayayım ve biraz yasal bilgi vereyim:
1-bu tür işlerin vergileriyle Maliye ilgilenmektedir.
2- sen şahıs olarak satış yapamazsın ticari yeterliliğinin ispatlanmış olması gerekir(oda kaydı vs.)
3- sattığın ürünün değeri kadar fatura kesmelisin
4- e-booklar Türkiye genelinde ürün sayılmamakta
5- İspatlanamayan bir şey kesinlikle belge sayılmaz

M

melekcel

Misafir
sitenin incelemesi için gerekli yerlere bildiride bulunuldu yarın saat 20:00'e kadar gerekli açıklama yapılacaktır türkiye yasalarına aykırılığı konusunda tşk

F

funcitytr

Misafir
http://www.golden-x.de/ asıl firma bu.

site güvenilir bir firmaya benziyor...
ama para kazanmak bence imkansız...

ve kimse zarfın içinde para koyup göndermez :)

ama açıkçası ben e-book daki yazıları merak ettim..

ama sırf merakım için 35 euro para + posta ücreti felan veremem :)

kolay gelsin...

M

melekcel

Misafir
kimse zarfın içine para koyup göndermez evet bunun alternatifi yani hesaba havale ve eft işlemide yapılabiliyor ayrıca ama e-bookları merak ediyorum demişsin zaten burda satılan o e-booklar sen onları satın alınca sendende bir başkası bir başkası bu şekilde işliyor sistem e-booklar şu anda almanca yakında türkçesi çıkıcak ama almanca olması bişey değiştirmiyor çünkü internet sitesi size ücretsiz yapılıyor ve sisteme girdiğinizde tek yapmanız gereken reklam bana sorularınız olursa [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz tşk

F

funcitytr

Misafir
kalsın. benim sitelerim bana yeter zaten isterlerse ben onlara ucuza web sitesi yaparım. reklamlarını da yaparım.. :) madem o kadar zekiler...

hayrettinbas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kurnazın biri kurmuş bu sistemi, birine kakalamış e-bookları, en son da bizim salak girmiş.. şimdi o da kendi gibi salak bulmaya çalışıyo ki kurtulsun.
niteliksiz, beceriksiz hayatta bi bok olamamış, üretemeyen hayatta bi işe yaramayan insanların yapacağacı inanacağı salaklıklar bunlar...bunun gibi bi çok sistem var, bi kaç kişi çorbayı indiriyo, gerida kalan inekler de hababam para kazanacam diye didiniyo. ne diyim allah akır fikir versin...

A

aynalitahir111

Misafir
iyi de bu kisi acik adresini de vermis.. yasal olmayan birsey yapiyorsa buna nasil cesaret eder?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili Melek,
Önce site hakkında biraz yorum yapmak gerek. Bu sizin sisteminiz için refereanstır. Sitenizin hiç güven vermeyen , hatta vaadettiğiniz paralara karşılık o kadar komik bir görünüşü var ki nasıl bir örnek versem diye şaşırıyorum. Bu ayakkabı boyacısından MERCEDES almak gibi birşey.
Kısaca bir kaç made halinde kendinizle çelişen bir durum içinde olduğunuzu açıklamak istiyorum ama benim asıl söylemek istediğimi son maddede göreceksiniz.
Bu konuda yazacaklarıma bir başlık atmak istiyorum :
HİÇ BİR RESMİYETİ YOK !
1-) Siteniz açıkça BERBAT durumda. Saygınlık dibe vuruyor.
2-) Superonline'dan e-posta adresi vermişsiniz. Bu da saygınlığınızı sarsan ikinci madde. Hatta artık gülünçleşmete başlıyor.
2-) Bir domaine bile sahip değilsiniz. (480.000 Euro'dan bahsediyorsunuz Gülünç :) ) Heyhat !!!
3-) Eğer bu sistem gerçekten faydalı olabilecek olsaydı emin olun sizin yaptığınız sitenin 1000 katı güzel ve kaliteli onlarca site yapardı Türkiye'deki Webmasterlar.
4-) Sitenize 6000 ziyaretçiniz olduğunu yazmışsınız. Siz bir domain alın ben size bir hafta içinde çoğul 6000 ziyaretçiyi garantileyim. Bu o kadar zor değil. Önemli olan bir hizmet vermek ve karşılığını alabilmek. Sizin sitenize giren hiç kimsenin tekrar girebileceğini düşünmüyorum.
5-) Size bu konuda diğer webmaster arkadaşların görüşlerinin ne kadar da hakılı ve kolay anlaşılabilir olduğunu anlatmaya çalıştım. Eminim bu işlerden fazla anlamayan insanlara da bir faydamız olmuştur. Çünkü sadece insanların zamanlarını çalıyorsunuz. Sadece zamanlarını diyorum çünkü tabiri caizse " en kekosu " bile bu sisteme kanıp 5 kuruş para vermez. Şunu aklınıza iyi koyun internette bu işle uğraşan insanlar gerçekten zeki ve zehir gibi insanlar. Bu sistem zor bir sistem . Bu işlere girebilecek kadar zeki olan bir insan az önce belirttiğim gibi sitenizde girmesinden 10 saniye sonra üst sağ köşedeki " X " sekmesine basacaktır.

6-) GELELİM ASIL KONUYA. Benim üzerinde durmak istediğim konu ise siz bu sistemi hangi akrabanızdan ya da hangi tanıdığınızdan duydunuz ? Eminim ki Almanya'da yaşayan bir akrabanız size bu sistemden bahsetti. Siz de "N'olcak bi sayfaya yazayım uzun uzun , Türk insanı da kekodur. Yollar paraları , onlar da zengin olur ben de ..." dediniz ve bu işe soyundunuz. Kişisel önerim bu işle zamanınızı harcamayın. Bir site yapın , dizaynı ne kadar kötü olursa olsun yeter ki içeriğinde bir şey olsun. İnsanlar ziyaret eder. Ve bir şekilde para kazanırsınız.
Kısaca özetlemek gerekirse bu sistemden bu forumda bahsetmeniz komik ve biraz da aşşağılayıcı. Ne bekliyordunuz ki milyonlarca Euro mu ?
Diğer arkadaşların yaptığı yorumları da dikkate almanızı öneririm.

A

aynalitahir111

Misafir
yaa bu 480 000 euro olayina iyi takildiniz. hadi kolay gelsin. kazaninca bana da bi sise viski alirsiniz degil mi?

A

aynalitahir111

Misafir
ya bu 480 000 euro olayina iyi takildiniz. hadi kolay gelsin. artik kazaninca bana da bir sise konyak degil mi?

I

iyiniyet

Misafir
arkadaşlar neden bu önyargı anlayamadım açıkçası. herkes düşüncesini belirtmekte özgür, ama neden bu hırs. ben tasvip etmiyorum, diyebilirsiniz ama açıkçası bukadar ağır sözlerehiçgerek yok.
Şimdi size bir örnek vericem. Herkes farklı düşüncelere sahip olabilir, ama gerçek birtanedir. kimisi en büyük g.s der, kimiside beşiktaş. ama gerçek ne, şampiyon fenerbahçe. oyüzden , gerçekleri hiçir zaman gözardı etmeyin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5