İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

7 aylık site bile sandbox ta

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşalr sunu analdım ki yeni acılan site girmiyor sandbox sadece 7 aylık ve pr degeri 3 ve her gün güncellenen belli içeirkli site dün sanıırms andbox girdi dün hiti düşmüş bugun bitmiş aramalarda 14. sayfalara kadar düşümüş. google dalgalanması diye düşünüyorum umarım öledir ama 7 aylık sitenin sandbox girmesi biraz garip gitti..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
benim 1 sitem 2 haftalıktı google bu sitemi pr3 yaptı, seninkisi gibi 1. sayfalardan sonlara indi, şimdi yavaş yavaş düzeliyo.
Google bu akıl sır ermiyo.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yeni sitelerin girdiğini biliyordum 7 aylık site neden girer bilmem halbuki hiç bir gizli keyword vs.. yok anlam veremedim siteyi actıgımda ilk girdim ama 5 gün sonra geri acıldı ben güncellemeye devam etmiştim bud aöle olur inş dalgalanmadır inş yoksa 5000 hit gitti yanii..

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
permission senınkı yıne ıyı ya :)
pr5 3 yıllık sıte sandboxdayım tam1,5 aydır gun ve gun guncellıyorum gecen gun baktımda yıne kendı sıtemın adını yazdığımda 7.sayfadan 6.sayfanın sonuna kadar yukselmışım :)
sabdboxa gırınce sıteyı unutmka gerekyıor bunu anladım onun sandboxdan çıkmasnı beklemek yerıne aynı scripti al başka bır ısıle aç aynı hıtı alıyor...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla ben ümitliyim ilkind ecıktım 15 günd ebundanda cıkacagıma eminim.. beklicem sabırla ve heycanla

H

hakan78

Misafir
Bende yeni bir site açtım 1,5 ay oldu google sayfalarını yavaş yavaş indexliyodu hiti de 1500 lere kadar çıkmıştı 2 gündür hiti 500 lere düştü ve google da hiç çıkmıyo. Sizce google da hiç çıkmaması neden? Ayrıca sitemizin sandbox a düştüğünü nerden öğrenebiliriz.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla 1-2 sıra düşmek dalgalanmak ama her gün güdn egüzel hit gelen kelimede yoksan artık sandbox olma ihtimali yüksek

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
umarım dalgalanmadır düzelir diyorum ama uzun sürerse baya kötü olucak benim acımdan.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ne yaptında cıktın yazabılırmısın :?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
öle anlı şanlı bişi yapmadım sahsen sadece sitemde google reklamı yoktu olanalrıda kaldırdım + sitem normal şekild egüncelledim + içerikle ilgili sitelerden link almaya çalıştım ama abartı degil 3-4 günd e1 link toplam 5-6 site sadece fazla degil. sonra bir baktım hit yüksel deidm sanırım dalgalanam ama 2-3 gün öle gidince cıktıgımı analdım

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ara tuhaf dalgalanmalar var.
sandbox ise eskisi kadar uzun sürmüyor.
Benim sitelerden biri 1 ay sürdü.
istikrarlı güncelleme ve sağlıklı link almakla 1 ayı bulmaz diye düşünüyorum

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla bence böyle iyi...umarım hiç düzelmez :D...kendimi düşünmek zorundayım arkadaşlar...
Şaka bi yana şu son 1-2 haftadır google bana çalışıyo resmen...indexlemediği sayfam kalmadığı 12-13 sağlam kelimede 1. sayfaya taşımış beni sağolsun...bilmiyorum naaptınız ama benim 1 yıldır aynı...hiçbişine dokunmadım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5