İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

7 Eylül Parked Ödemeleri

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme Alan Varmı Arkadaşlar ? 22:15 İtibariyle Hala Birşey Yok. Banlanmamışımda Çok Şükür.

E

eyciey

Misafir
Çoğu kişi atılınca eski heyecanını kaybetti :)

Panelinde paypala gönderildi diye yazıyor mu birde tax formu doldurmuşmuydun ?

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doldurdum geçen 15 gunde odememi sorunsuz aldım. panelimde gonderildi yazıyor. yarını bekleyecem olmazsa gene ticket atıcam artık

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de atılmadım :) accounting e gönderilmiş ödeme yapılmak üzere...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende şu anlık problem yok az önce accept ledim paypali. ancak dedigim gibi hile yapanda yapmayanda yada şüphe olan atiliyor günlük 3 5k hit olanların daha az atildigi aşikar..

C

chish

Misafir
ne ödeme var nede atıldım parked ta ödeme olunca giriş sayfasında ne yazıyor son 15 günün istatistiği siliniyor diye hatırlıyorum benimkiler hal orda duruyo

M

MasterTR

Misafir
hile mi yaptın yoksa :)

kendi kendime rezil oldum ya :)

yok hile yapmiyorum ama atmi$lar.. demek hile yapani degil kafalarina eseni atiyorlar aldigim parada cok yuksek degil gunde 3$ anca geliyordu oda normal domainin hiti asla link veya popup gibi hile yapmadim. ustelik hesapta 98 tane domain kayitliydi

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kendi kendime rezil oldum ya :)

yok hile yapmiyorum ama atmi$lar.. demek hile yapani degil kafalarina eseni atiyorlar aldigim parada cok yuksek degil gunde 3$ anca geliyordu oda normal domainin hiti asla link veya popup gibi hile yapmadim. ustelik hesapta 98 tane domain kayitliydi

98 tane domaininde banlanmis oldu böylelikle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5