İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

7 Eylül Parked Ödemeleri

E

epido

Misafir
sedo da Payments kısmında bu yazıyor. Paypal ı onayladım. Ödeme yapmalarını nasıl sağlarım?

Month Earnings Paid Credit
August 2006 €103.20 no -

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
98 tane domaini banlayan sponsoru..........
akılsız bunlar ya..
MasterTR 98 domaini bize yönlendir, seni baş üstünde tutalım valla :D

M

MasterTR

Misafir
domain bol sorun degil 300 e yakin domain var yonetimim altinda :)

neyse 98 domaini kendi yaptigim bi article sayfasina yonlendirip adsense deniyecem.. kahrolsun sedo kahrolsun parked :)

C

chish

Misafir
hala ödemem gelmedi benim gibi ödemesi gelmiyen varmı banlanmadımda yatınca herkezinki birdenmi yatıyordu

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de Sedo'dan Atılmadım İlk Kez Ödeme Alıcam İnşallah Ban Yemem.Bu Arada Sedo Ödemeleri 10'unda mı Yapıyo 13'ünde mi?

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Account has been suspended

bu incelemeyemi alındı demek yoksa banlandınızmı demek ben genede bir mail attım bakalım neymiş ne değilmiş. Ayriyetten 0 hile.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Account has been suspended

bu incelemeyemi alındı demek yoksa banlandınızmı demek ben genede bir mail attım bakalım neymiş ne değilmiş. Ayriyetten 0 hile.

banlandınız demek oluyor...

hileye gerek yok domainlere türk hit gidiyorsa o bile yeterli...

sırayla temizliyorlar bazende keyfi atıyorlar...

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello.

Our fraud department determined that your domains were receiving bad or fraudulent traffic, resulting in a zero conversion rate with the provider we use. . We will not be able to permit you to use or services now or in the future, as our provider requested we terminate the account.

Daniel
Parked.com

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun sihirlinet. hile yaparak ziyaretçi gönderdiğini ve paranı sıfırlayarak ne şimdi nede ileride ödemeyeceklerini söylüyorlar. o sitede banlandı artık. başka hesap alarak başka bir domain ekle bence.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 dolara kadar inceleme yok 100 dolardan sonra çok ince eleyip sık dokuyorlar 1 2 kere gözden kaçsa bile sonra el koyuyorlar.

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee işin güzelligi de orada 20 hesap 99 $ 1980 $ iyi para eder aslinda mantikli :)

insideman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar tax form doldurdum ama hala ödeme alamadım..sadece ayın 7 sinde mi ödeme yapılıyor? banlamayı sevdikleri için domainimi sedo ya çektim 230$ var içerde ayın kaçına kadar normal şartlarda alırım..bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Beyler xxx ödeme alan var mı parkeddan bu ay ?

C

chish

Misafir
170$ az önce banlandım sayfa yenilerken logout oldu daha önce olmamıştı hiç girmeye çalıştım account has been suspensed helal olsun diyorum zaten yarı yarıya tıklarımı siliyolardı %80 google kaynaklı hit yolluyordum geri kalanıda toplistlerden falan geliyordu hile hurda yoktu 7 sindede paramı yatırmamışlardı uyanmam lazımdı sağlık olsun ne diyim

C

chish

Misafir
mail atmışlar ingilizce bilmiyom ama kaliteli hit yollamadın falan demişler sanırım sedo kullanıyım diyorum aynı şey gelirmi başıma acaba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5