İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

70 milyona 10bin hitli sitede popup reklam

M

murfy

Misafir
Arkadaşlar www.turkhitmp3.com a 1 aylık popup reklam vermek isteyen varsa 70 milyona veriyorum..2 popup reklam ana sayfa girişine. 3 tanede mp3 indirilen kısımda yani şarkıya tıklayınca indirmek için açılan sayfada vericem.5 sitelik kontenjan var yani.Bunun size getirisi çok büyük olucak mp3 siteniz varsa 1 ay sonra 4bin hit kazanmış olucaksınız.daha önceden kendi sitemde deneyip onaylanmıştır bu.hit gerçek hittir hiçbir hile vs yoktur tamamen site adresi yazarak giren ve link değişimlerden gelen ziyaretçilerdir.ucuza yeni açtığınız siteyi büyütmek sitenize koyduğunuz reklamlardan daha çok kazanmak için 70 milyon verip bu 70 milyonu kat kat google reklamları olsun diğerleri olsun çıkaracaksınız..

başvurmak için : [email protected]

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istatistikleri görebileceğimiz bir yer var mı? ayrıca mu-yap sana mail atarsa ne olacak? çıkışa popup alıyor musun o ne kadar? girişe ve mp3 indirilen yere 1 popup almazsan popup alacak kişi yararını göremez bana göre. düşünsene mp3 indireceksin 3 sayfa birden açılıyor. msn'i ekledim.

M

murfy

Misafir
istersen onuda ben düşünüyüm o beni etkiler sadece sizin sayfanızın açılmasıyla 9 bin ziyaretçiden en az yarısı sitenizi gezer..

http://t.extreme-dm.com/?login=turkhit burdan görebilirsin..

mu-yap site kapamalarını durdu kimsede problem yok.olsa bile bi bu siteyle kalmıyorum ben başka bi sitede aynı hitle devam edicem. olmadı ona aktarırım popupunu..

msn için onu değil [email protected] u ekle.

çıkışada popup alırım sorun değil yalnız o kodu bulamadım varsa sende verirsin o şekildede koyarım.

her türlü giriş çıkış hangi sayfada istersen 70 milyon kendine göre ayarlarsın.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
18 Sep, Sun 7154

19 Sep, Mon 8198

20 Sep, Tue 8524

21 Sep, Wed 9456

22 Sep, Thu 6982
hem 10 bin hitin yok hemde sitene gelen reflere bakıldığında büyük ihtimalle başka bi siteden ya popup açıyosun veya başka bi sitede aynı kodu kullanıyosun

M

murfy

Misafir
kardeş komikmisin sen ??? 9-10 bin arası hit var! ayrıca başka sitedende popup açmıyorum başka biyerdede o kodu kullanmıyorum.insanın sinir kat sayısını yükseltme

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dur sinirlenme konuşuyoruz şurda zorunamı gitti?

reflerine bak görürsün demek istediğimi

10 dk da 20 refferer gözüküyor buda saatte 120 tekil demek

günlük tekilin 2000 den yüksek değil

M

murfy

Misafir
iyi sinirlenmeyelimde kardeş googledan atılmadan önce reklamın altına tıklayın yazdığımda niye günde 4 bin tıklama oluyordu bana dermisin bi ?

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben istatistiklere göre ortaya çıkan rakamı söyledim

aynı hesabı verdiğin extreeme linkine tıklayıp sende yapabilirsin

(amacım baltalamak değil ama gördüğüm gerçekleri yazdım)

M

murfy

Misafir
valla kardeş özellikle yapılan hiçbişey yok.baltalamak niyetin değil ama baltalıyon.. paraya ihtiyacım var böyle bişey açıyım dedim vermek isteyenede şüpe uyandırıp vazgeçirdin belki.. yaptığım hiçbir olay yok kardeş ne geliyosa o hitlerde..

W

webkolik

Misafir
Ya kıbrıs rum kesimi yada türk kesimi diye ayrılıyor. Dikkat edelim lütfen

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
katılıyorum, cyprus diye biyer yok , Türkiye'nin parasıyla Türkiye'ye ihanet etmeyin. kanla alınmış o toprağı kirletmeyin. Eğer Cyprus'sa geçin rum kesimine!

İnsanların nasıl asilime olduğunu göstermek için iyi örneklersiniz. size değilde o toprak uğruna can veren atalarıma acırım.

P

Pco

Misafir
onu sadece türkiye ayırıyor :)
Dünyada cyprus olarak geçer.
kktc tanımıyorlar cyprus deyince rum yunanlılar geliyor akıllarına.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Pco' Alıntı:
onu sadece türkiye ayırıyor :)
Dünyada cyprus olarak geçer.
kktc tanımıyorlar cyprus deyince rum yunanlılar geliyor akıllarına.

bugün sen ben ayıracağız, yoksa kimse size sizin olan toprakları vermez. zamanla istemese de böyle sayesinde yaşadığı ülkeyi reddenler dahil herkes kabul edecek.

düne kadar atasını, babasını kesen adamları , onlar için binbir fedakarlık eden ülkeye tercih edenler de kabul edecek. istese de istemese de.

P

Pco

Misafir
konuyu dağıtmamak için yazmıyorum eyer adminler tartışma platformu açararsa buraya daha iyi olacagını sanıyorum genellikle tartışma var forumda.

W

webkolik

Misafir
Pco' Alıntı:
konuyu dağıtmamak için yazmıyorum eyer adminler tartışma platformu açararsa buraya daha iyi olacagını sanıyorum genellikle tartışma var forumda.

Ben sadece öneride bulundum ama sarınım rumları çok seviyorsun. O zaman git orda yaşa dedim. Tartışma istemiyorsan o zaman niye cevap yazdın anlamış değilim :confused:

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş "Reklam vereceğim" diye konu açiyor, sizin tartiştiğiniz şeye bakarmisiniz..

Lütfen saygili olalim biraz...

M

murfy

Misafir
ulan ne adamlarsınız.. haklısınızda milliyetçi sağcı adamız biz kktcde okuyorum öyle bi dolduruyum diye öyle yazmışım dalgınlıkla atalarımı vatanımı milletimi bayrağımı Türk'lüğümü çok iyi bilirim bunun içinde savaş içersindeyim merak etmeyin.. boşuna gerdik sizi..

M

murfy

Misafir
bu arada çok paraya ihtiyacım var arkadaşlar popup reklam vermek isteyen varsa söylesin lütfen..

W

webkolik

Misafir
murfy' Alıntı:
ulan ne adamlarsınız.. haklısınızda milliyetçi sağcı adamız biz kktcde okuyorum öyle bi dolduruyum diye öyle yazmışım dalgınlıkla atalarımı vatanımı milletimi bayrağımı Türk'lüğümü çok iyi bilirim bunun içinde savaş içersindeyim merak etmeyin.. boşuna gerdik sizi..

Ben bu konularda hassasım. Ülkemi vatanımı seviyorum. Herkes dikkatli olcak. Adamlar artık serv planı nı ortaya çıkarmaya başladılar. Kürdistanıda haritalarda göstermeye başladılar

Neyse artık konu dağılmasın.

İyi reklam alımları sanada

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5