İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

70 milyona 10bin hitli sitede popup reklam

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
SiteRehber.com' Alıntı:
Arkadaş "Reklam vereceğim" diye konu açiyor, sizin tartiştiğiniz şeye bakarmisiniz..

Lütfen saygili olalim biraz...

saygılı olma gereğine bende katılıyorum ama bazı şeylere tepkinizi göstermek için zaman-mekan beklememek gerektiğine inanıyorum. o yüzden bunu saygısızlık olarak görmek yanlış bence.

ülkeni siyasi görüşlerin üzerinde aşkla sevmenin, en az google'in pagerank' ı kadar saygı gördüğü bir forum diliyorum ben sizden.

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya gerçekten gerzek insan çok git tartışmanı başka yerde yap adam burda reklam veriyor paraya ihityaci varmiş sizin yaptınıza bakin ?

M

murfy

Misafir
beyler ben kıbrısta dava kovalayan adamım vatan millet Türk için.beni tanısanız böyle şeyleri demezdiniz dalgınlığıma gelmiş bende başkasında görsem o açıdan baksam aynı tepkiyi veririm tamam.ama topici gasp etmekten vazgeçin artık..çok önemli bi konuda paraya ihtiyacım var.. popup reklam verip yeni sitesine büyük katkı sağlamak isteyen büyütmek isteyen varsa bana ulaşsın arkadaşlar..

M

murfy

Misafir
bu arada arkadaşlar 10 bin olmasının yanında http://www.zirve100.net/info.php?url=www.turkhitmp3.com burdan sorgulayarak şuan güncellenmemiş google a göre pr 0 gözüküyor ama gerçekte google güncellendiğinde olucak pr 5 dir bunu ordanda kontrol edebilirsiniz ayrıca alexa sırasınıda görebilirsiniz.

hitide tam izlemek kontrol etmek için : http://t.extreme-dm.com/?login=turkhit

istediğiniz sayfada istediğiniz şekilde popup reklam vermek istiyorsanız 1 aylık 70 milyon düşünüpde 70 milyon fazla diyenlerde bana ulaşsın konuşuruz gene fiyat konusunda.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Furkan_ed' Alıntı:
ya gerçekten gerzek insan çok git tartışmanı başka yerde yap adam burda reklam veriyor paraya ihityaci varmiş sizin yaptınıza bakin ?

Doğru, senin gibi insanlarda karışıyor kaliteli ortamlara bazen. istersen terket bu forumu.

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlıkta "10 bin hitli siteye reklam verin" demişsin ama sitenin son 19 günkü (bugün hariç) tekil hitinin ortalaması günde 7288 ziyaretçi (vediğin linke güre) ve sitenin hiti yine verdiğin linke göre hiç 10 bin'e ulaşmamış

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zokkie' Alıntı:
saygılı olma gereğine bende katılıyorum ama bazı şeylere tepkinizi göstermek için zaman-mekan beklememek gerektiğine inanıyorum. o yüzden bunu saygısızlık olarak görmek yanlış bence.

ülkeni siyasi görüşlerin üzerinde aşkla sevmenin, en az google'in pagerank' ı kadar saygı gördüğü bir forum diliyorum ben sizden.

Görüldüğü üzere arkadaş gerekli düzenlemeyi hemen yapmiş ve size hak vermiş, fakat bu kendisine gonderilecek bir ö.m ile de yapilabilirdi kanisindayim...

Bu şekilde hem konu dağilmaz hem de ortam gerilmez di..

Ha bu mevzuyu tartişmak isteyen olursa da farkli bir başlik ve kategori altinda konu tartişilabilirdi...

Ayrıca;
zokkie' Alıntı:
tamamen katiliyorum...

Furkan_ed' Alıntı:
SAYGILI OLALIM diyoruz, yazilan cevap...

saygılar..

M

murfy

Misafir
kardeş eyv da o msjları siliceğine yukardaki karalayıcı mesajlarıda silsen.. 9800 gibi hit olunca küsüratıyla yazmadım diye sahtekar her bişey ilan ettiler adamlar.. bu saatten sonra kim vericek reklam bunun gibiler yüzünden büyük site sahipleri artık yazmıyor bişi paylaşmıyor burda .. insan gibi yazdık paraya ihtiyacımız var diye adamlar vatan haini sahtekar hileci yalancı ilan ettiler böylemi paylaşım böylemi muhabbet var burda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5