İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

700 hitli dizin sitesi satılık

Z

Zion

Misafir
Site:
Arama
domain directi'de kayıtlıdır.
hiç bir sponsordan banı yoktur. phpLD kullanır. (lisanslı)

Sitenin hitlerine şuradan bakabilirsiniz:
3cxemuq6igft783vtv38.jpg

Bu siteyi bi kaç kez açık artırmaya çıkardım ama hiç minimum teklif dahi gelmedi. Konu biraz acil olduğundan minimum teklifi düşük tutuyorum.

Minimum Teklif: 30 YTL
Hemen Al: 250 YTL

Google'da indexli sayfa sayısı:
298 bin
site:arama.co.in - Google'da Ara

Yahoo'da kayıtlı sayfa sayısı:
9,466
Yahoo! Site Explorer
Pr: 0
(Site yeni)
Gelecek pr 4-5-6 arasında değişiyor :) Bu konuda her servis farklı bir sonuç veriyor. (iwebtool dün 6 diyordu, bugün 4 diyor)

Açık artırma 14 Eylül saat 22:00'de biter.

Z

Zion

Misafir
60 da benden -- aylık kazancı nedir sitenin tahminen

Aylık kazancını hesaplamadım hiç, ama 30 usd olması muhtemel.
Bir de PM ile sorulduğu için artık sorulmasın diye buraya yazayım:
Site tahmin ettiğiniz üzre "sandbox"tadır. Ki zaten 300 bin indexi bulunup da bu kadar az hit almasından da anlaşılıyor. Ama son günlerde sandboxtan çıkıyormuş gibi bir görünüm sergiliyor. 1-2 ay sonra 3 ila 5k arası bir hite ulaşırsa şaşırmayın.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 sanda girer 2 sanda girer 3. sand geldiginde google amcam

Aradığınız - site:------ terimlerini içeren herhangi bir belge bulunamadı.

Öneriler:
Tüm sözcükleri doğru yazdığınızdan emin olun.
Başka anahtar kelimeler deneyin.
Daha genel anahtar kelimeler deneyin.

der bence sitenin sayfalamasını durdur..

Z

Zion

Misafir
@aXzel

Site etiketleme yapmadan önce sandboxtaydı. Ki o zamanlar hitleri 300-400 arasıydı. Etiketlemeye başladıktan sonra hem hitleri arttı, hem de indexleri.
Site neredeyse 3 aydır açık. İlk 2 ayda index sayısı sabit kaldı. Son 1 haftaya kadar da index sayısı 250 bindeydi. Son 1 haftada yeniden yükselmeye başladı. O yüzden şu an bir sandbox tehlikesi olduğunu sanmıyorum. Ki hitlerdeki artış da bunu gösterir.
Ayrıca o etiketlerin hiçbirisi manuel girilen kelimeler değil. Eklenen sitelerin kendisinde kullanılan kelimeler. Esasında bu google'ın sevdiği bir şey.
Sandboxa girmesinin sebebi çok fazla backlink almak. Etiketler değil.

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bittimi artdırma hayırlı olsun yazmışsın hocam

Z

Zion

Misafir
Sagolasin...

Sitenin parasini 2 gun once gonderdim, ama transfer islemi henuz bitmedi. Ziondan cevap bekliyorum bakalim.
Şu an itibariyle domain transfer işlemi bitti. Site dosyalarını zaten göndermiştim, eklentileri de bu akşam gönderiyorum. Konuyla ilgili PM attım gerçi ama bir yanlışlığa mahal vermemesi için buraya da ekleyeyim dedim.

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu an itibariyle domain transfer işlemi bitti. Site dosyalarını zaten göndermiştim, eklentileri de bu akşam gönderiyorum. Konuyla ilgili PM attım gerçi ama bir yanlışlığa mahal vermemesi için buraya da ekleyeyim dedim.

Tamamdir Zion.

Emaili bekliyorum.

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Emaili 2 ay once aldim. Sitenin etiketlerinde sorun var. Gonderdigin database latin1, butun karakterler igrenc cikiyor.

2 haftadan beri email gonderiyorum, cevap veren yok. PMlere cevap veren yok.

Bu arkadasi taniyorsaniz, bana ulasmasini soylermisiniz. 2.5 ay once site aldim, hala site kurulu degil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5