İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

700 tl haber sitesi 12 taksitle

kerom1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 yıllık domain yaşı,
Otomatik haber ajansı,
70.000den fazla google indexli haber sayısı,
Hiç bir yerden engel almayan ve daha tüm detaylar için 554 591 82 41

Öncelikle taksit seçeneği kaldırıldı.Daha önce yapmıştım çünkü teklifi.Sitenin şuanki durum satışı şu şekilde: 750 tl Peşin alınacak.
1.Cihan haber ajansı sisteme dahil olacak (2.000 tl) ödendi
2.Haber yazılımı yeni yapıldı (300) tlye
3.Hosting dahil değil ama isterseniz aynı hostda kalabilirsiniz.uygun fiyata

Bunların hepsi 750 tlnin içinde olacak.Bana para acil lazım bu kampanyayıda o yüzden yaptım. Eğer olumlu derseniz [email protected] adresime mail atın. 3-4 kişi daha ilgileniyor olumlu yada olumsuz dönerseniz bana sevinirim.

Fiyat 750 tl

kerom1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar öncelikle bu şartları kabul edenler benle iletişime geçsin

Öncelikle taksit seçeneği kaldırıldı.Daha önce yapmıştım çünkü teklifi.Sitenin şuanki durum satışı şu şekilde: 750 tl Peşin alınacak.
1.Cihan haber ajansı sisteme dahil olacak (2.000 tl) ödendi
2.Haber yazılımı yeni yapıldı (300) tlye
3.Hosting dahil değil ama isterseniz aynı hostda kalabilirsiniz.uygun fiyata

Bunların hepsi 750 tlnin içinde olacak.Bana para acil lazım bu kampanyayıda o yüzden yaptım. Eğer olumlu derseniz [email protected] adresime mail atın. 3-4 kişi daha ilgileniyor olumlu yada olumsuz dönerseniz bana sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5