İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

7000+ Hit Pagerank 5 video sitesi Banner & Text Reklam Alımı

M

maiL

Misafir
since1907 : reklam vermeyi düşündüm ama reklamın yerini görünce vazgeçtim. çünkü çok aşağılarda kalıyor ve hit sağlamayacağına inanıyorum her neyse.

ufakta bi tavsiyede bulunayım. üstteki gittigidiyor reklamları yerine 6 tane text kutucuğu koysan 6x10ytl = 60ytl aylık garanti gelir elde edersin. gittigidiyorun orada bulunan reklamı sanırım ayda vermez sana bu kadar. neyse tavsiyemdi gerisi sana kalmış..

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
since1907 : reklam vermeyi düşündüm ama reklamın yerini görünce vazgeçtim. çünkü çok aşağılarda kalıyor ve hit sağlamayacağına inanıyorum her neyse.

ufakta bi tavsiyede bulunayım. üstteki gittigidiyor reklamları yerine 6 tane text kutucuğu koysan 6x10ytl = 60ytl aylık garanti gelir elde edersin. gittigidiyorun orada bulunan reklamı sanırım ayda vermez sana bu kadar. neyse tavsiyemdi gerisi sana kalmış..

Fikrin için teşekkür ederim fakat Gittigidiyor benim vazgeçilmez sponsorum bilen arkadaşlar bilir. :)

M

maiL

Misafir
text için yukarı kısımlarda yer ayarlayabilirim hit gelir diyorsan msn e ekle istersen görüşelim. 2 tane sitemin reklamını vermeyi düşünüyorum. gelen hite göre site sayısı artabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5