İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

738 Tıklama Oldu 31 Ocak'da!!!!

V

vuduu

Misafir
Ya dün durduk yere site çoştu 738 tıklama oldu 56$ küsür kazandım bir günde...Ortalama günde 10$ ile 17$ arası kazanıyordum bu google atmasın beni yav ?

Gösterim:31.870 Tıklama:738 Geçiş Oranı:2,3% Cpm:USD 1,77 Toplam:USD 56,52

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
31 Aralık demek istedin hehalde. Google hile yapılmadığı sürece atmaz. sonuçta senin kazandığından fazlasını kazanıyor senin sitendeki linklere tıklandığında. Umaraım bizde bu rakkamlara ulaşırız... :)

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bir rekorda benden!

Ama bu minimum kazanç rekoru. biraz önce baktım google a, 4 tıklamaya 0.04 USD. sanırım buda minimum kazanç rekoru olabilir. tıklama başına ortalama 1 cent.

:) :(

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün benimde normalin üzerinde ortalama 5-7$ ama artıyordu yavaş yavaş dün 72 tıklamada 11.5$ olmuş

C

Chap

Misafir
Yeni yıl ile ilgili reklamlara tıklanmıştır. Hediye vs nedeniyle tıklama sayıları 31 Aralık'ta tavan yaptı.

E

erotika

Misafir
Kardeş kusura bakma ama buram buram hile kokuyor..

Bu işi yıllardır takip ediyorum SEO Adsense vs. Ve EN çok sayfa gösterimi yaptığı gün (sanırım 42 Bin en çok 100 tıklama oluyordu)..

Yani kusura bakma ama hile yapmışa benziyorsun ya tıklama roboto yada kendin.. :( :(

Neredeyse 3 senedir takip ettiğim bir yabancı forumdaki rekor bile günlük 70 Bin tekil hiti olan bir site 1 Milyon gösterim yapmış ve de 700 tıklama almıştı... Umarım hile değildir ve google atmaz !

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merak etmeyin, fazla tıklamada bişi olmaz tabii hile yoksa.
Benim kasım ayında bayramın ilk günü 80.000 gösterime 2.600 tıklama olmuştu. Ne atıldım, nede kesintim oldu, tabii tek bi hileli tıklama yoktu.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cahil' Alıntı:
Merak etmeyin, fazla tıklamada bişi olmaz tabii hile yoksa.
Benim kasım ayında bayramın ilk günü 80.000 gösterime 2.600 tıklama olmuştu. Ne atıldım, nede kesintim oldu, tabii tek bi hileli tıklama yoktu.
Bu sitenin adresini bana özelden gönderir misin, incelemek isterim. (cahil'i kastettim)

V

vuduu

Misafir
yok hille filan yapmadım vuduu.com benim profillerin altındada çıkıyor reklamlar artık tek onun yerini değiştirdim...karı kız olayları olunca herhalde herifler tıklıyor birde bende dün paso intoko arkadaş reklamı çıktı abazalarda sanırım arkadaş diye tıkladı eheheh...ama tıklayın filan yazmadım..

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
astraler' Alıntı:
Bu sitenin adresini bana özelden gönderir misin, incelemek isterim. (cahil'i kastettim)
Kusura bakmayın, site adreslerimi veremem. Daha önce site isimlerini verme gafletinde 1 kez bulundum. iyi niyetli arkadaşların yanında, iyi niyetli olmayan arkadaşlarda çıkabiliyor. Kendi kazancını nasıl arttıracağının yollarını düşünmek yerine başkalarının kazançlarına taş koymaya çalışanlar yani. Yoksa isim vermememin başka hiç bir nedeni yok.
Ancak tıklama arttırmada küçük bir kaç ipucu verebilirim. Ben sayfalarımda genellikle 728x90 ve 468x60 kullanıyordum. 1 sayfadaki reklamı 336x280 olarak değiştirdim ve sayfanın ortasına koydum. Tıklama sayısı 3 katına çıktı.
Başka bir sitemde ana ve alt sayfalarda 120*600 var, forum sayfamda ise 728*90. Forum sayfalarının gösterimi diğer sayfalardan fazla olmasına rağmen tıklama oranı 10 da biri kadar. Tabii her site içim böyle olacak diye bir kural yok. Denemelisiniz.

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vuduu' Alıntı:
Ya dün durduk yere site çoştu 738 tıklama oldu 56$ küsür kazandım bir günde...Ortalama günde 10$ ile 17$ arası kazanıyordum bu google atmasın beni yav ?

Gösterim:31.870 Tıklama:738 Geçiş Oranı:2,3% Cpm:USD 1,77 Toplam:USD 56,52
vuduu ve diğer arkadaşlar,
" Gösterim:31.870 Tıklama:738 Geçiş Oranı:2,3% Cpm:USD 1,77 Toplam:USD "
şeklinde tam rakamları pastelemeyin. google bunlardan sitenizi tesbit edip, kurallara uymadığınız ve kazancınızı açıkladığınız için atabilir aslında.

E

erotika

Misafir
Cahil haklısın tamamen, ama google'dan birinin iyinet'i gezdiğine inanmıyorum. Yoska bayağı bir kişiyi atabilirlerdi bu sebepten dolayı.

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vuduu' Alıntı:
yok hille filan yapmadım vuduu.com benim profillerin altındada çıkıyor reklamlar artık tek onun yerini değiştirdim...karı kız olayları olunca herhalde herifler tıklıyor birde bende dün paso intoko arkadaş reklamı çıktı abazalarda sanırım arkadaş diye tıkladı eheheh...ama tıklayın filan yazmadım..
738 tıklamaya az bile almışsın, o kadar tıklamaya en az 100 $ falan olmalıydı. bence bunun en büyük sebebi intoko reklamlarına tıklanması olabilir. intoko ve bazı türk siteleri 4 cent veya daha az veriyor tıklama başı. Senin ortalama tıklama başı kazancın 7,6 cent. Tüm tıklamaların intoko harici olsa imiş 100 $ civarında kazanacak imişsin. Ben bu sebeple sitelerimde arada da olsa çıkmakta olan intoko , kakarakiri v.b sitelerin reklamlarının çıkmasını yasaklamıştım.

S

soundmaster

Misafir
%2-3 tıklanma oranları bana hayal gibi gelio walla
helal olsun ne diyelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5