İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

75 Gb Alan, 600 Gb bw 25 Domain için Aylık 7,5 Eu

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ CyberTurk

Sitelerin başka hostdakinden fazla bw kullandığı doğru ve sebebi mantıklı.

Cluster olması bunun sebebi. Ama zaten bunun yaratabileceği max. değer çarpanından daha büyük bir kat ile Bw hakkını yüksek tutuyorlar. Bu ay veya gelecek ay gene arttırırlar bunlar bw hakkını. Günlük 50 gb a çıkarırlar sanırım :)

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CyberTurk' Alıntı:
CemYilmaz benim sql de baya büyük 100 mb dan fazla ama yedeklemede sorun çıkarmıyor ama benim mysql 5 veri tabanı..

Bu arada servage nin bandwith hesabı balondur, kendi sunucumda denediktikten sonra 1 aylığına aynı siteyi buraya attığımda aylık 4GB ı 20 GB gösterdiğini farkettim.

Ve yine söyleyim, çok fazla sql kullanan bir web siteniz varsa servage ye bulaşmayın. Saatlik saçma sapan sınırları var.

Ayrıca en kötüsü servage günlük yedek almıyor... Yedekler komple makinaya alınıyor. Hesbınızı geri yüklemek isterseniz

Sorry it is impossible to restore a single account :)

gibi saçma sapan bir cevap geliyor aman yedeksiz iş yapmayın, CemYilmaz sende bir yolunu bul mutlaka yedek al...

Benim Mysql 4 dostum ama hala bir yolunu bulamadım arayıştayım nasıl olacaksa bakalım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi