İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

75 Gb Alan, 600 Gb bw 25 Domain için Aylık 7,5 Eu

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amacım flood değil, hem yapı değişikliği sebebi ile kurulum bölümünde kalmış başlık
hem de reseller da alınabiliyor artık.

75 Gb Alan ( ref imle alırsanız 77,5 Gb alacaksınız ) Hergün 2-5 Mb ayrıca arttırdıkları gibi 3-4 ayda bir %50 arttırılıyor.

600 - 620 Gb Bw ( Servage da yeni bir uygulma Bw günlük hesaplanıyor 31 çeken aylarda 620 Gb hakkınız var Fakat hem iyi hem kötü sayılabilecek bu özellik Bw aşımınız durumunda siteniz, günlük değil saat veya dakikalık kesinti ile geri geliyor.

Eğer 1 yıllık alırsanız (.eu dahil ) bir domain i free tescil ederken , hostinginiz 14 aylık açılıyor.

Sınırsız subdomain, sınırsız Ftp account, 1000 Mysql db

Panel kendi yazılımları Plesk ve CPanel den çok daha kullanışlı. Mailing Listleriniz yollanıyor, File server olarak kullanabiliyorsunuz.

Pek çok değişik konuda yazıştığım için sorunuz varsa cevaplayabilir ( reseller programı dahil ) veya bilmediğim bir konu ise ticket atabilirim. ( Ticket sistemi gecenin 4 ünde bile sektirmeden cevaplanıyor. )

Ref imi kullanırsanız hem kendinize hem bana kazandıracaksınız.
Ref hanesine CUST16018 veya turk veya iyinet yazmanız veya alırken
http://www.servage.net/?coupon=cust16018 linkini kullanmanız bunun için yeterli

Yine de flood sayılırsa diğer başlığın silinmesini rica ederim.

B

bedava.dk

Misafir
Servage de günlük BW limiti oldugunu duymustum,böyle bisey varmi?

Ömer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde paneli sen kullanıyorsun sanırım ekran görüntüleri koyabilirmisin

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ bedava.dk

Evet mesajımda yazdığım gibi Bw günlük hesaplanıyor ve günlük 20 Gb.

@ omer

25 domain barındırabiliyorsun. Panel menusu başlıkları şunlar Görüntüleri tek tek aldığımda adres verebilirim :

Account Administration
Web Server
Frontpage Extensions
FTP Accounts
Online Filemanager
E-mail Accounts
Mailing Lists
Anti-Spam System
MySQL Databases
Cronjobs
Domain Settings
Statistics
Your Account
Earn Free Hosting
FAQ/Helpcenter
Support & Notifications
Documentation
Add-On Scripts

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kontrol paneli pek güzel değil, IP ban atamıyorsunuz örneğin. Cluster sistem kullandıklarından BW limiti yüksek ama açıkcası siteler yavaş açılıyor. Yani diğer serverler gibi düşünmemek lazım.

Birde servage de geeçn başıma birşey geldi. Tekil 750 hiti olan bu sitem servage de 16 aya yakındır bulunmakta.

http://www.ozlemtekin.biz

Geçen sitede max_resource limit= 5000 reached diye bi yazı çıkıyor ve forum açılmıyordu. daha sonra şu hataşar başladı:

User 'xxxxxx' has exceeded the 'max_updates' resource (current value: 20000)

Ticket açtım çünkü bu limit yeni gelmiş resmen cevapt şöyleydi:

Hello xxxxx
We are sorry for the inconvenience caused.

20000 currently limit users to 20000 SELECT queries, per hour, per user. Once you have used up your quota, you will begin to receive the errors until the end of the hour, and your quota is reset. Please note, this limit only applies to SELECT queries, and not INSERT queries. But due to good performance of MySQL server, we are unfortunately can't increase the value. If still you will face the same problem, please let us know.

Thank you for your understanding.

Kindly feel free to contact us for any further assistance.

Have a nice day! :eek:)

Thanks!

Sadece select için dediğine bakmayın bir çok mysql comendına habersiz sınır koymuş uuyanıklar ve sınırlar çok düşük. Her saatin başından 45 dakikaya kadar site normla son 15 dakika sınırı geçiyor...

Yani web siteniz çok mysql kullanıyorsa bulaşmayın bunlara.

Not. Ben torpiili müşteriyimdir. Sitem en yeni clusterlardan birinde çünkü WHT de review yazıp sitemin adresini yazmıştım. Ordan çok giriş olduğunu farkedince hemen seni başka cluctera taşıyalım siten yavaş farkettik deyip yeni makinalara taşıdılar. Buna rağmen bu sınırlar çileden çıkartıyor.

Zaten Şubat'a kadar ücretsiz bu referer linkten kazandım. O bitsin kaparım hesabımı...

Birde not: TR yazmazsanız adres olarak ve proxy ile girerseniz o fiyat 7,5 dolar oluyordu eskiden. Birde ben 2 sene önce bi kupon koduyla kaydolmuştum ylık 4,99 ödüyorum.

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ gibigibiyim

PM atamıyorum Mesaj kutun dolu :)

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
niyetlendim fakat cyberturk un mesajını okuyunca geri çekilmek zorunda kaldım çünkü aynı dert yüzünden şu an ki hostingim bir süreliğine iptal edildi.

paranın gözü kör olsun host almak vardı şimdi....

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Servage da aylık Bw hakmız 1100 Gb oldu.

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Servage da domain hakkı artık sınırsız. Dilediğiniz kadar domain host edebiliyorsunuz.

Ref kullanarak hesap açanlar +5 Gb ile toplam 80 Gb alan alıyor. Ayrıca günde 2-6 Mb arttırdıkları gibi 2-4 ayda bir %50 toplu artırıma gidiliyor. ( geçen temmuz da 15 Gb iken 5 kez arttırılarak 75 Gb oldu

Servage da Bandwidth günlük 40 Gb limitli. Bu da 2-4 ayda bir %40 - % 80 arttırılıyor.

Ref imi kullanarak +5 Gb alan almak isterseniz imzandaki link ile giriş yapınız. Merak ettikleriniz varsa PM ile ulaşınız.

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıklarsanız bu server mi host mu aylık nekadar?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cinbaba' Alıntı:
neden bukadar ucuz acaba bunda bir bit yeniği olmasın :D

Bildiğim kadarıyla harddisk fiyatları yüksek olmadığından web alanı sorunu çekmiyorlar..Fakat 1100 gb'lık trafik konusunda herhangi bir fikrim yok :)
Forumda Servage kullanıcıları var.Pek şikayetlerini görmedim..

Zagor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam arkadaşımızın referans koduyla, Servage.Net'den az önce paypal ödeme ile 6 ay reseller hosting aldım. Ödeme gerçekleştikten sonra login ekranına düştüm. Seçtiğim kullanıcı adı ve şifre ile login olamadım. Trouble signing in? tıklayarak kayıtlı e-mail adresimi girdim acaba kullanıcı adı ve şifremde şaşırmış olabilirmiyim düşüncesiyle... Fakat sistemde kayıtlı böyle bir e-mail adresi yok dedi.

Servade'den hosting alan arkadaşlara sormak isterim;
Telaş etmelimiyim yoksa beklemelimiyim? Paypal ile ödeme gerçekleştikten ne kadar sonra servage'ye login olabiliyorum? Ayrıca kayılı email adresimi kontrol ettim, servage'den gelen bir posta mevcut değil.

Sevgi ve saygılarımla.
Zagor.

Zagor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman telaş etmeme gerek yokmuş. Cevap için teşekkür ederim.

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ref imi kullandığın için teşekkür ederim Şu an itibarı ile son 1 hafta içinde ref imde artış göremiyorum Fakat sana pm ile msn bildireyim.

Bir sorunun var ise yardımcı olmaya çalışayım.

Reseller da ref katkısı olmuyor sanırım Bu yüzden göremiyor olabilirim.

Zagor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@TAM
Refree'ni kabul etti ve ismini gördüm. Az önce mail geldi. Ücretsiz domain için eu (jenerik buldum bir tane) adresi seçmiştim ama geçerli europe ikametgah gerekli olduğunu söylediler. Bu ayrıntıyı atlamışım. Şimdi gecenin bu saatinde oturdum domain düşünüyorum :)

Hello xxxx,

Thank you for signing up at Servage. We are unfortunately not able to
complete your order as .eu domains need a valid EU address. Kindly
provide me with a valid address or a new domain name you would like
registered for free :)

--
Best Regards,
Patricia Feddersen

Servage Hostin

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim Bende şimdi gördüm Demek reseller alandan da ref kazanılıyormuş ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5