İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 75'den Fazla Forum Sitesine Tanıtım Sadece 5 TL

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
75'den Fazla Forumda Tanıtım

Sitenizin tanıtım yazısını 75'den fazla forum sitesinde tanıtıyoruz. İş alımından sonra online olduğumuz ilk 1 saat içerisinde raporu size teslim ediyoruz.

Tanıtım yazıları sizin tarafınızdan verilecektir. Bu hizmetimiz referans elde etme amaçlı olarak şimdilik bu kadardır. Belirli sayıda müşteriye hizmet verdikten sonra ücret arttırılacaktır.

Ücret : 5 TL

Ödeme : Paypal

İletişim : donerchief [@] hotmail [.] com

FORUMDA SÜREKLİ ONLİNE OLAMAYABİLİRİM GENELDE MSN ADRESİM AÇIKTIR. ORADAN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

İş Yapmadan Önce Okuyun
*Açılan konular forumlarda yöneticiler tarafından herhangi bir zamanda silinebilir, sürekli kalması garanti edilmez.
*Raporda her sitedeki konu linklerini ekleyemiyoruz bazıları onay bekliyor veya program kaynaklı sorunlardan direk konu linki oluşamayabiliyor. Oluşan tüm direk linkler rapora eklenecektir, bunun dışında açılan tüm forum linkleride rapora eklenecektir.
*Program kaynaklı hatadan dolayı site sayıları oynama gösterebilir fakat olma ihtimali çok düşüktür.
*Hizmeti almadan önce aklınızdaki soruları sorunuz.

Adem Altan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam 1 saat içinde yapıyorsanız yazılım aracılığıyla yapıyor olmalısınız doğru mu?
Bir de eklediğiniz forumlardan birkaçını örnek olarak verebilir misiniz? Ayrıca sadece istediğimiz kategorilerde hizmet veren forumlar için bir çalışmanız var mı?

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam 1 saat içinde yapıyorsanız yazılım aracılığıyla yapıyor olmalısınız doğru mu?
Bir de eklediğiniz forumlardan birkaçını örnek olarak verebilir misiniz? Ayrıca sadece istediğimiz kategorilerde hizmet veren forumlar için bir çalışmanız var mı?

Evet program ile yapıyoruz.
Ayrıntılı görüşmek isterseniz ilk mesajdaki msn adresimizi ekleyebilirsiniz. Maalesef özel olarak kategori seçilememektedir.

Kampanyamız kısa süre içerisinde bitecektir.

r44ree

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba. 75'ten fazla site diyorsunuz ama nasıl siteler bunlar? Malum, hiç üye kazanamamış yüzlerce forum sitesi var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5