İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

799 dolara laptop önerisi

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Laptop almak istiyorum 699-899 arası laptop önerisi olan var mı acaba...

Bu fiyat dilimi arasında bir bütçe ayırdım... 12taksit ile alacam önerilerinizi bekliyorum

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sony i bu alemde tek gecerim. Daha 1 saat önce kendime bir tane Sony laptop baktim.
Sana tavsiyem eger Vista kullanacaksan en az 2 GB Ram olmasi lazim.

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşk ederim..
699-799-899 DOLARA acer var acer nasıl acaba? kullananlar?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende datron var ve 1 seneyi geçti hiç bişey yokki bilgisayarı ayda bir kapatırım.
adobe photoshop cs2 yi kullanabiliyorum benimki biraz eski tabi
1.7 intel mobile işlemci
512 ram
40 gb hars disk

falan var ama markada takılı kalma derim yinede servis durumunu araştır alırken belli olmaz sonra bişey olursa koşturup durma

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Suan belirttiginiz fiyatlara piyasada HP nx6*** serisi var cihazlar tam bir cenaze kesinlikle tavsiye etmiyorum. Pavilion serisi cok iyi ama pahali dikkat edin..

Dell Inspiron 1300 lerde piyasada onlari biraz daha fazla tavsiye edebilirim. Piyasaya farkli DVD okuyucu ve 2 farkli wireless kart ile satilmaktalar. DVD romlarini kesinlikle firmware update edin. Intel Pro Wireless 2200BG kart kullanilanlarinda 90mb gibi bir driveri var sitelerinde bunuda indirin. Aksi halde kesintiler meydana geliyor. Dell ile alakasi yok Intel bununla ilgili bultende yayinlamis durumda. Bu kart suan piyasadaki bir cok laptopta da kullanilmakta.

Bu arada bende Dell Latitude c400 var. (Sinirli sayida uretildi)
Cihazin konfigurasyonunu degistirdim baya bi upgrade ettim.
Cihaz 12 inch LCD ye sahip cok seker bisey (Cdrom kizagina gore boyutunu kiyaslayabilirsiniz)
p3 1.2 Ghz islemci
512mb ram
40GB 5400rpm disk
Wireless kart + Ethernet + USB + Com Port
64mb Paylasimsiz Ekran karti + Tv Out(yuh demeyin vallahi var)
Saglam pil (Lost un bir dvdsini(4-5 partdan olusan 45 er dklik dizi) pil bitmeden izleyebilmekteyim)
External ancak orjinal DVDrom + Floppy ve kizagi.

Orjinal Adaptoru ile satmayi planliyorum.

Cihaz cok kararli calismakta, ayni anda bircok yazilim acikken dahi Adobe Photoshop cs2 + Dream Veawer + Frontpage ile kitlenmeden kasilmadan calisabilmekteyim(Easy PHP dahil)

Kucuk laptop seven varsa pm atsin.
800 YTL ye verebilirim. Aktif olarak kullanmatayim. Bu cihazi Turkiyede bulamadigim icin almanyadan getirttim. Satis sebebim bir kac gun sonra yeni Dell m700 geliyor amerikadan.

Temsili resimi asagida
3fea98fad68ac73f48a2748mo1.jpg

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paran varsa asus öncelikle
eğer şöyle uygun olsun fazla para dökmiyim dersen acer veya dell olabilir.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben biraz önce Sony Vaio aldim. Harika birseymis. Herkese Sony i tavsiye ederim.
Laptop aleminde tek marka var o da Sony Viao.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5