İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

8 asker şehit oldu,14 asker de yaralandı. (+18)

T

trgy

Misafir
Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde terör örgütü PKK üyelerince askeri birliğe düzenlenen saldırıda, ilk belirlemelere göre 8 asker şehit oldu, 14 asker de yaralandı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Irak sınırındaki Şemdinli'ye bağlı Tekeli, Günyazı ve Ortaklar köyleri arasındaki Gediktepe mevkisinde bulunan askeri birliğe, terör örgütü PKK üyelerince saldırı düzenlendi.

Güvenlik güçlerinin anında karşılık vermesi üzerine çıkan çatışmada, ilk belirlemelere göre 8 asker şehit oldu,14 asker de yaralandı.

Yaralı askerlerin, Şemdinli Devlet Hastanesi ile Hakkari Asker Hastanesine kaldırılarak, tedavi altına alındığı bildirildi.

Saldırının ardından bölgeye çok sayıda takviye kuvvet gönderildiği bildirildi.

kaynak: Habertürk

Şehitlerimize Allah rahmet eylesin, yaralılara ise Allah şifa versin.
Teröristlerin ise ALLAH BELASINI VERSİN.

dipnot: Küfür etmek, bela okumak serbesttir. Siyasi tartışmaya çevirenlere ise 1 hafta uzaklaştırma verilecektir.

Antibiyotiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Allah belalarını versin şerefsiz köpek soylarının.

Moralim çok bozuldu.Şehitlerimize Allah rahmet eylesin :(

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
trgy kusura bakma biraz siyasivari olacak ama gerçekten artık taşmak üzereyiz...
Yeter artık diyorum...

İnsanlar ölmesin artık barış istiyoruz, demokrasi istiyoruz diyip bu terör örgütünü destekleyenleri kınıyorum...

Ortaya bir "Açılım" kelimesi attılar. Hep birşeyler söylediler. Söylemler güzeldi, hedeflenenler güzeldi; bir umut doğdu birçok kimsenin içinde.

Unutulan ve çok önemli olan birşey vardı ki eğer bu "Açılım" başarısız olursa olayların çok daha kötüye gideceği idi...

Ne yazıkki şuan bu noktadayız galiba...

Artık YETER diyorum ve bu olayı ve arkasındakileri KINIYORUM, Lanet Okuyorum...

Ama birşeyde unutulmamalıdır. Halk olarak soğukkanlılığımızı korumak zorundayız. Her ne olursa olsun bu olayların hedeflerinden biri de bizi kışkırtmaktır. Bu demek değildir ki tepkimizi ortaya koymayalım, suskun kalalım. Tam aksine HEP BİRLİKTE TEPKİMİZİ ORTAYA KOYMALIYIZ. Ama bazı sınırları kesinlikle aşmamalıyız.

Şehitlerimize Allah Rahmet Eylesin, yaralılara ise Allah acil şifa versin.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Acaip moralim bozuldu.Şehitlere Allah rahmet eylesin , yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
pkk = köpek soyu demektir.
şehitlerimizin ailelerine allahtan sabır diliyorum

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Lanet olası şerefsizler. Bu insanları bir şekilde dolaylı yoldan destekleyenlerinde allah belalarını versin.başka da bişey demiyorum.

Şehit ailelerimize sabır diliyorum..

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Vallahi dedik, billahi dedik...
Daha beter olacak diye ama şerefsizler bize Kürt düşmanı, halkını sevmeyen hor gören, faşist dediler.
Devlet tecrübesi olmayan zatlar devlet yönetmeye kalkarsa, açılım yapmaya kalkarsa olacağı buydu.

Allah şehitlerimizi rahmet eylesin, ailelerine ve milletimize sabır versin. :(

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Vatan için milyonlarca can feda ama kendi topraklarımızda devamlı, sürekli, hep şehit veriyoruz.
Yüz kızartıcı, küçük düşücü bir durum bu.
Şehit olanlar hep gariban ve orta halli ailelerin çocukları.
Üst düzey askerlerden ve hükümetten bir bedeli olması lazım bunun.

Çok çok iyi hatırlıyorum 6 şehit verdiğimiz birgün, bu ülkede bülent ersoy gibi bir oğlanın ayağına kırmızı halı serilip öyle karşılanmıştı. Ve bu şehit haberlerinden sonra ana haber bülteninde gösterilmişti. Bu nasıl bir çelişkidir, nasıl bir yavşaklıktır.

T

trgy

Misafir
Kuzey Irak'a girip 2-3 yıl orayı temizlemezse Türkiye daha çook şehidimiz olur.

SonKralice

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Vatan için milyonlarca can feda ama kendi topraklarımızda devamlı, sürekli, hep şehit veriyoruz.
Yüz kızartıcı, küçük düşücü bir durum bu.
Şehit olanlar hep gariban ve orta halli ailelerin çocukları.
Üst düzey askerlerden ve hükümetten bir bedeli olması lazım bunun.

Çok çok iyi hatırlıyorum 6 şehit verdiğimiz birgün, bu ülkede bülent ersoy gibi bir oğlanın ayağına kırmızı halı serilip öyle karşılanmıştı. Ve bu şehit haberlerinden sonra ana haber bülteninde gösterilmişti. Bu nasıl bir çelişkidir, nasıl bir yavşaklıktır.

bunu bülent ersoyla kiyaslaman büyük bir yanlis.
hem oglan demen bile yanlis ;)
insan kendini ne hissetderse odur ;) yaptigin ve düsündügün ve dedigin büyük bir yanlis ;) büyük insanlar herzaman laiktir kirmizi halilara, bunu unutma ;) biz onu erkek veya kiz oldugu icin degil, büyük bir sanatci oldugu icin dinliyoruz ;)

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
siyasete girecek ama söylemeden edemeyeceğim. gün geçtikçe onlarca şehit verirken ne diye gidip başka milletleri düşünürsün.benim devletim önce benim milletimi koruyacak!

önce kendi sorununu çözsen ya kendi milleti açken , başkasını doyuran adam !

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Allah şehitlerimize rahmet eylesin.
askerde olunca insanın daha çok canını yakıyor.
keşke tüm askerleri doğuya aktarsalar.
bu konu askerler arasında çok konuşuluyor.ama kimsenin taktığı yok.
buralarda askere ihtiyaç yok çok şükür,ama doğuda askere ihtiyaç var.
yarın dönüyorum ama şu haberi görünce resmen çöktüm.
ağlamamak elde değil.anaların ciğerleri yine yandı.
diyecek başka birşey yok.vatan sana canım feda..

SonKralice

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
siyasete girecek ama söylemeden edemeyeceğim. gün geçtikçe onlarca şehit verirken ne diye gidip başka milletleri düşünürsün.benim devletim önce benim milletimi koruyacak!

önce kendi sorununu çözsen ya kendi milleti açken , başkasını doyuran adam !

Sagol :) Bence Son Söz Bu Olmasi Gerek ;)
Ayni Fikirdeyim.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Bunlar şerefsiz.. Bunların babaları belli değil.. Dokunsan patlayacak gibiyim şu anda. Bu hayvan oğlu hayvanlara ne denilebilir ki? Dağda dolana dolana insanlıklarını unutmuşlar.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
2 askerimiz daha mayına basarak şehit oldular.Allah rahmet eylesin.Bugun cok kötü :(

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunu bülent ersoyla kiyaslaman büyük bir yanlis.
hem oglan demen bile yanlis ;)
insan kendini ne hissetderse odur ;) yaptigin ve düsündügün ve dedigin büyük bir yanlis ;) büyük insanlar herzaman laiktir kirmizi halilara, bunu unutma ;) biz onu erkek veya kiz oldugu icin degil, büyük bir sanatci oldugu icin dinliyoruz ;)

Traş yapma şiddetin kızı. Seni bu konuda muhattap alıp cevap yazacak derece görmüyorum. Kusura bakma, kendini geliştir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5