İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

8 yıllık futbol sitesine yöneticiler,moderatörler aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CoRpSeKinG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
8 yıldan fazladır online olan sitem için gelir paylaşımı modeliyle yardımcı arkadaşlar arıyorum.Amacım umut dağıtmak değil çünkü şuan için geliri yok.İlgili arkadaşlar bilir çıkan yasakpara kanunu nedeniyle son 4 senedir siteyle ilgilenemedim ve kanun çıkmadan önce 2500 euro civarında olan sponsor geliri şuan sıfır.Domain ve sitenin yaşı gayet güzel sadece ayağa kaldırmak gerekiyor.Diğer sitelerimden dolayı çok ilgi gösteremiyorum.Siteyi satmayıda planlamıyorum sadece beraber çalışabileceğim kişiler arıyorum.Aşağıda sitenin analizini görebilirsiniz.İndex sayısı ve ve bir iddia sitesi için pr gayet iyi fakat alakasızlıktan dolayı ziyaretçi sayısı çok düşmüş vaziyette.ilgilenen arkadaşlardan pm ve iletişim bilgisi bekliyorum.Teşekkürler.
site-analiz.png

srgn03

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Detaylı bilgi alabilir miyim PM'den? Site, ücret, yapılacak görevler vs..

CEMRETASARIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Detaylı bilgi alabilir miyim PM'den? Site, ücret, yapılacak görevler vs..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5