İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

80.000 kayıtlı TR-ENG kelime ve terim DB'si

M

Metalirik

Misafir
Elimdeki, 80.000 kayıtlı TR-ENG kelime ve terim çeviri DB'sini satabilirim.

Fiyat, açık arttırma usulüdür. Cuzi bir rakam olarak, 20 YTL'den açıyorum.

Teklif 3. günde kapanacaktır.
İyi günler

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
hangi db sistemini kullanıyosun
ve veri girdi örneği gösterebilirsin yani db ye nasıl girilmiş kelimeler

M

Metalirik

Misafir
Access 2000
Veri görüntüleri ;
my.php

my.php

olarak inceleyebilirsiniz.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Verilerin 2 kolondan olusmasi verinin degerini azaltiyor, keske daha detayli olabilseydi, yani zaman turevleri, kelimenin isim,fiil,sifat vb... oldugu bilgisini iceren ayri bir kolon gibi.
Ama yine de bence 20 YTL boyle bir veri icin pahali degil.
30 YTL teklif ediyorum.

M

Metalirik

Misafir
Evet, haklısınız.
O yüzden arama sonuçlarında şu eklerimiz mevcuttu ;

Aramayi ( = ) ile yaparsaniz , aradiginiz kelimenin tam sonucu bulursunuz.
Aramayi (Benzer / Like ) secenegi ile yaparsaniz yazdiginiz kelime veya hecenin bulundugu butun keliume ve kelime gruplarini sonuclandirirsiniz.

Bu seçenekler seçilerek arandığında daha farklı sonuçlar çıkmakta idi.
Teklifiniz alınmıştır, teşekkür ederim.

M

Metalirik

Misafir
20.000 kelime ve terim, daha geniş db özellikleri ile diğer db'miz resimden görüntüsüne bakabilirsiniz. Aynı fiyat geçerlidir.

my.php

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Metalirik' Alıntı:
20.000 kelime ve terim, daha geniş db özellikleri ile diğer db'miz resimden görüntüsüne bakabilirsiniz. Aynı fiyat geçerlidir.

my.php

Baktim ama, ek kolonlar bos gorunuyor.
O kolonlarin ne ise yaradigini gosterenbir resim postalayabilirsen daha faydali olur.

M

Metalirik

Misafir
Tabi ki, örnek bir dosya ;

my.php

İngilizce sorulduğunda, İngilizce kelime, türkçe kelime, kelimeye dair açıklama, ve bu kelimenin nasıl okunduğuna dair açıklama DB'den gelecek şekilde ayarlanmıştır.

Örnek bir asp dosyasıdır gösterdiğim. Gerekli veriler admin panelinden girildiğinde tam, arama veri sonuclarında da örnek asp dosyasındaki gibi sıralama yapacaktır. Bu boş verileri biz girmedik görüldüğü gibi.

M

Metalirik

Misafir
80.000 kayıtlı TR-ENG kelime ve terim çeviri DB'si için en son 30 YTL verildi, başka?

A

aliozen

Misafir
Ben mi yanlış biliyorum. Düzeltirsiniz öyleyse ama bu db'den bir tane mi var sadece yani bu kopyalanamayan üstün bir db mi ki tek bir kişiye satılacak? bu açık arttırmada arz sonsuz, talep sayılı. Arkadaş şimdi 31 ytl verene satar sonra 30 ytlye de satar 29ytl ye de satar 28 ytlye de satar. Satar da satar. Ben anlamadım bu işin mantığını

M

Metalirik

Misafir
En yüksek ödeme yapılana satılacaktır, birden çok kişiye değil. Aksini iddia eden ve/veya alan kişi ve/veya kurumlar için ben buradayım.

31 YTL teklif veren arkadaş için ek bir not ;

Artırımları 5 YTL'lik dilimlerle artırırsanız daha makul olacaktır. 1 YTL için 30 YTL'lik teklif veren insanın hakkını ve önceliğini de saygı duymuş oluruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5