İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

80 Kişiye Avea 100 Kontör Bedava (Yeni Kampanya)

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
harbiden süpersin ertesi gün bana 100 hediye konturum geldi ancak şimdi ki kampanyaya dahil olamıyorum sanırım çünkü daha önce aldım konturumu

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rs635' Alıntı:
harbiden süpersin ertesi gün bana 100 hediye konturum geldi ancak şimdi ki kampanyaya dahil olamıyorum sanırım çünkü daha önce aldım konturumu
Teşekkür ederim. Başka bir numaran varsa Avea öğrenci hattı olan yardımcı olabilirim..

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
eyciey' Alıntı:
Eee ne zaman yüklenecek :)?
1 hafta içinde yüklenecek , nasıl oluyor diye merak edenlere : yeni avea hat alanlar bir başkasının referansıyla üye olduklarında referans kişi 100 hediye kontör kazanır , ancak çoğu insan bu kısmı boş bıraktığı için onları bizim ismimizle dolduruyor sağolsun!

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende kayıt olup gönderdim.Bakalım ne olcak ama arkadaş yapıyorsa gerçekten büyük başarıdır.

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KraListe' Alıntı:
Bende kayıt olup gönderdim.Bakalım ne olcak ama arkadaş yapıyorsa gerçekten büyük başarıdır.
Daha önceden yüklenenler size referans olacaktır ;) .. Max 1 hafta içinde tüm kontörler yüklenecektir.

Diğer ilgilenen arkadaşlar için kotamız dolmak üzere az sayıda limitimiz kalmıştır..

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bana da gönderildi çok teşekkürler

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önemli değil arkadaşlar.. Kampanyalarımız devam edecektir :D

Bundan sonra Orjinal DVD dağıtmayı düşünüyorum ; )

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugun banada geldi 100 kontor super oldu :) teşekkürler sönmez

E

eyciey

Misafir
Bende bekliyorum. Bu aralar gelir sarınım. Güzel kampanya yenilerini bekliyoruz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5