İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

80$ (100 YTL)'lik Adwords kuponları sadece 20 YTL

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Hatırlarsanız bir ara 140$'lık hesaplar ve kuponlar satmıştım, baya bi kişi faydalanmıştı. Şimdi 80$'lık kuponlarla yeniden aranızdayım.

Referans için eski satışlarıma şu linkten ulaşabilirsiniz:
http://forum.iyinet.com/search.php?do=finduser&u=10276&starteronly=1

İhtiyacı olanlar benimle MSN'den iletişim kursun lütfen...

MSN: fkayaist[at]hotmail.com

-Sınırlı sayıda kupon vardır.-

80$'lık KUPONLAR (Yaklaşık 100 YTL değerinde)
--------------------------------------------
1 kupon = 20 YTL
5 kupon = 90 YTL (tanesi 18 YTL'ye gelir - %10 indirim yapılıyor)

Havale kabul edilen bankalar: YAPI KREDİ, İŞBANK, HSBC, FİNANSBANK, AKBANK, GARANTİ, T.E.B. ve BANK ASYA

Not: Kuponlar yeni hesap açılıp aktif edildikten sonra, kupon kodunu girerek aktif olmakta ve sorunsuz çalışmaktadır. Çalışmayan kuponlar çalışmadığı ispat edildiğinde (Ekran Görüntüsü..vs. gösterilerek) iadesi her zaman ki gibi yapılmaktadır.

hakanbey2525

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anda benim ön ödemeli bir hesabım var zaten.Bunu da alırsam ikisini aynı anda kullanabilirmiyim?

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabın açılması 14 günü geçmediyse evet kullanabilirsin. Google, hesap açıldıktan sonra 14 güne kadar promosyon kuponunu kabul ediyor.

hakanbey2525

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
12 gün falan oldu. Peki şimdi kabul etti, 14 günden sonra hesapta kalan miktar devam ediyormu.Eğer kullanabilirsem hemen bi tane alabilirim.
[email protected]
buradan ulaşabilirsin.

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece kuponu yüklemek için ilk 14 gün, para yüklendikten sonra istediğin zaman harca önemli değil...

msn e ekledim seni.

hakanbey2525

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maalesef dün itibariyle 14 günü geçti bi faydalanmadık şu kuponlardan. Bir kupan kullanabilmem için yeniden bir hesap açmam mı gerekiyor? Aynı hesap numarasıyla ve aynı mail hesabıyla oluyormu yoksa her defasında yeni bir hesap numarası ve yeni bir kupon mu gerekiyor? Elinde kuponlardan varsa alayım yinede

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar maillerinizi burda paylaşmışsınız ama ben burayı pek takip edemiyorum. Kupon almak isteyen arkadaşlar şu msn adresimi eklesinler, görüşelim:

[email protected]

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar elimde son 2 adet kupon kaldı 2'sini 35 YTL'ye veriyorum. İsteyen varsa MSN'e eklesin...

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son 2 kupon satılmıştır. İlginize teşekkürler.

Şu an için elimde kupon kalmadı ancak, en az 5 adet alacak ciddi alıcı olan arkadaşlar talep ederlerse onlara kupon bulabilirim.

Herkese bol reklamlı günler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5