İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

810 K Hayran Sayfası Reklam

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Şimdi forumlarda sürekli takip ettiğim için herkes facebook hayran sayfalarına reklam alıyor. Benim de büyük bir hayran sayfam var 810K üyesi olan. Herkes yapıyor ben neden yapmıyım dedim de piyasası ne kadardır bunun ? Biraz incelediğimde 100 K ya 29 TL yazan falan gördüm, denklem olarak gittiğimde 150 TL civarı bir para anormal mi ? Yardımcı olursanız bende sektöre merhaba diyim :)

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Peki bu sayfalara reklam almak hayranlarda olumsuz etki yaratıyor mu ? Çünkü her geçen gün sayı giderek artıyor, reklam yayınladıkça unlike lar başlayabilir mi ?

hayalim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
facebook

bunun günlük,haftalık fiyatı falan yok mu... güzel bi açıklama yapar mısınız

TurkDizi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Reklamlarını fazla abartmassan sorun olmaz, Hatta hayranlarına faydalı olabilecek, sayfanın konusuna paralele konulu sayfaların reklamını yaparsan hayranlarının hoşuna bile gider, Sayfanın linkini ve fiyatlarını PM olarak alabilirmiyim

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Şu an için reklam almayacağım arkadaşlar fiyat sorgulaması yaptım daha çok yeni yıla kadar rakamı daha da yukarı çıkartıp ona göre bir fiyat belirlemek istiyorum. İlgi için teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5