İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

84 Kişi İçeride Var..

AfMeSu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
84 Kişi içeride varmış mış mış... Ya şu sahtecilikten artık vaz geçin... Rakamları bi serbest bırakın.. 1 ziyaretçi varsa 1 vardır 2 varsa 2 vardır... Bi girdim siteye şu anda sitede 5.000 kişi var neredeyse.. ama hiç biri ortalıkta yok...

içeride 84 kişi var deniliyor.. ne yazı okunuyor... ne yazı yazılıyr.. şu işi bi bırakın arkadaşlar Allah aşkına tüm forumlarda görüyorum sinir oluyorum.. Sayıları büyütünce daha çok insan çekiyosunuz doğru ama ne kadar etik bu yaptığınız..?

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Satış / Düşecekler / Boştakiler

yalnis yere acmisin konuyu dedin cok dogru milleti kandirmak hic hos degil gercekci olalim :)

AfMeSu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ii geceler... zaten yarına banlanmış olurum... bir daha görüşmemek üzere :)

AfMeSu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
session derken..? oturum yani.. 80 den mi başlıyor saymaya..?

Kaiser_Dealxa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir kullanıcı foruma girdi ve çıkış yapmadan bilgisayarını kapattı diyelim. session ayarı bu kullanıcının kaç saniye sonra log out olacağını gösterir. bazı sitelerde bu 10 dk, bazıların da 5-6 saattir. yani bu süre ayarlanabiliyor ve iyinet'te ki bu süre; zone, oxxi ve diğer wm siteleriyle hemen hemen aynı.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sahtecilik Olduğuna İnanmıyorum.
Bak Mesajının Üzerinden Geçen Kısacık Bir Zamana Rağmen Verilen Cevap Sayısı Hafife Alınır Değil Sanırım.
+ Konu Yanlış Yerde.
+ Bu Konuya Mesaj Yazanlar Clone Değil :)

Kolay Gelsin.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sapık Dolu Orası :) :) :)

ve Bence Bir Forum Sitesiyle Bir Tutulamaz...

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
84 Kişi içeride varmış mış mış... Ya şu sahtecilikten artık vaz geçin... Rakamları bi serbest bırakın.. 1 ziyaretçi varsa 1 vardır 2 varsa 2 vardır... Bi girdim siteye şu anda sitede 5.000 kişi var neredeyse.. ama hiç biri ortalıkta yok...

içeride 84 kişi var deniliyor.. ne yazı okunuyor... ne yazı yazılıyr.. şu işi bi bırakın arkadaşlar Allah aşkına tüm forumlarda görüyorum sinir oluyorum.. Sayıları büyütünce daha çok insan çekiyosunuz doğru ama ne kadar etik bu yaptığınız..?

foruma şikayette bulunmak içinmi üye oldun ne bu hız ne bu celal hemen sahtecilik damgasını vurmuşun millete

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen sadece üyeleri görüyorsun günde 100binlerce ziyaretci geliyor bu siteye herhangi bir sahtekarlik oldugunu zannedmiyorum

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında tartısmaya bile gerek yok :) begenmiyorsan girme kardesim bu kadar basit

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5