İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

88 usd paypal bozdurulacaktır..

mehmetaliogurlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 88 Usd Paypal Bozdurulacaktır...İlgilenenlerin Güncel Kur ve msn adreslerini pm yolu ile iletirlerse sevinirim..

Not:88 usd nin kaynağı web site satışıdır...
44$ Kaldı...

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Paypal karşılığı adword kuponu verebilirim 88 $ lık :)

CodeX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sırada kesinlikle dikkat edin

[email protected]
[email protected]
Mehmet Ali Oğurlu
Serpil Çelebi
..

Dolandırıcıdır.

Hakklarında nitelikli dolandırıcılık suçundan savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır, bugün sabaha kadar şansları var.

CodeX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolandırıcılar

Bu arada İş Bankası'na da bir duyuru yapmak istiyorum;

Bankanız üzerinden 0204598 hesap numarasıyla Bismil/Diyarbakır şubesinden Serpil Çelebi üzerinden Mehmet Ali Oğurlu tarafından dolandırıcılık yapılıyor, siz de alet oluyorsunuz/ediliyorsunuz, gerekenin sizin tarafınızdan da yapılmasını rica ederim ve eğer mümkünse benden 29.12.2010 tarihinde çalınan 145 tl'nin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Eğer not kısmına bakarsanız dolandırıldığıma emin olacaksınız buradaki bilgilere de baktığınızda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5