İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 898 Adet Forum Backlink Adresi -PR 9-8-7-6

tekno79

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurulum aşamasında olan web sistemleri ve seo oluşumumuzun tanıtımı amacıyla Page Rank değeri 9 ile 6 arasında olan tam tamına 898 adet yabancı forum linkini veriyorum. Kaliteli backlink istiyorsanız tam zamanı bence PR ler yüksek. Google size değer verecek, ayrıca Alexa'da tavan yapabilirsiniz.

Backlink alabileceğiniz Forum Adres Adedi :

898 Adet Backlink Adresi

PR Dağılımı :

PR-9 : 29 Adet

PR-8 : 130 Adet

PR-7 : 446 Adet

PR-6 : 293 Adet

FİYAT :

Fiyat Tanıtım Amacıyla Sadece 20 TL GELEN İSTEK ÜZERİNE FİYAT 10 TL OLMUŞTUR.

Yeni kurulan firmamız tanıtım amaçlı olarak fiyatı 10 TL ye indirmiştir.Paket fiyatı 200 Adet ile sınırlıdır ve şu anda %80 indirimlidir. Kampanya bitiminde fiyat yükselecektir.

Almak için iletişime geçebilirsiniz.

Referans almak isteyenler için 898 backlink paketi içerisinde rastgele hazırlanmış backlink paketi gönderilecektir. Ref almak isteyenler buraya yazabilirler. NOT: Referans paketi sınırlı sayıda tutulacaktır.

Teşekkürler.

douganx

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
referans lütfen , teşekkürler.

tekno79

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referans gönderimi bitmiştir, paket satışı devam ediyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5