İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

8K - günlük 25 $ gelirli ilan sitesi satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önce satma sebebimi söyleyeyim; bugün google'dan banlanmışım :( Banlanma gerekçem şu an sattığım site değil; zira sitede reklam hala çıkıyor. (İsteyene gerekçesini de söyleyebilirim. Hile yok ama Google da kendince haklı.)

Neyse, konuyu uzatmadan;

Sitenin hitinin yüzde 90'ı google'dan, kalanı da bookmarktan geliyor. (Düzenli olarak ilan veren pek çok emlakçı ve site müdavimi var)

Site için 4-5 aydır düzenli link alımı yapıyordum ve 200'e yakın yerli-yabancı directorye kayıtlı durumda. altavista'ya göre 90 bin küsür backlinki var.

Google'da toplam 140 bin kayıtlı sayfası var ve verilen ilan ertesi gün anında indexleniyor. (Bazen "son güncelleme 10 saat önce" yazısı da çıkıyor google'da.)

Gelir konusuna gelince;
Kanal tutmadım ama geliri sabit diğer sitemle birlikte aynı hesabı kullanıyordum ve diğer sitemin geliri 25 usd civarındaydı. Günlük toplam 60 doları bulduğu için şu an sattığım sitenin günlük getirisinin tahminen 20 ile 30 arasında olduğunu düşünüyorum. (Ortalamayı aldım) Kesinlikle 20'nin altına düşmez.
Yine de emin olmak isteyen kişi isterse 1-2 gün reklamlarını yayınlatabilir, rakama kendisi bakabilir.

Domain directi'de kayıtlı. (Hesabı olanlar için ücretsiz transfer)
Hosting konusunda malesef yardımcı olamam.
Sitede kullanılan script önceleri lisanslı değildi ama sonra lisansını aldım. İsteyen üretici sitenin kendisinden lisansı sorgulatabilir.
Page rank: 2
Site 1 yıla yakındır yayında.

Altını çizerek söyleyeyim;
iTraderı düşük, sadece adresi merak ettiği için PM isteyen kişilere PM göndermeyi düşünüyorum. O yüzden "PM istedik ama gelmedi" yazmayınız. Forumda daha önce alışverişim olan veya yeterli iTradera sahip kişilerle alışveriş yapıyorum. (Gerekirse ortak tanıdık referans isteyebilirim, veya forumda güvenilir birisi escrowluk yapabilir)

ÜCRET: 5000 YTL

Lütfen alıcı değilseniz merak etmek için PM istemeyiniz. Alıcı kişiye zaten tüm bilgiler verilecek.

Hitle ilgili resimler:
Extreme:
wj9osrejn7q0c85330rp.png

Awstats:
7oz59pvjakxnw56wqc5g.png

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu da altavista'daki backlink sorgusu. İlk konuya eklettirmedi çok fazla resim var diye.

mvspl2mo00c6tw15ub6b.png

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

PM gönderdim;

Ek bilgi vermeye devam edeyim;

Site ilanla ilgili en çok aranan kelimelerden birinde google'da birinci sırada. Bunun dışında "şehiradı ilan" şeklindeki sorgu kombinasyonlarının bazılarında ilk sırada, kalanında da ilk sayfanın üst sıralarında.

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öncelikle geçmiş olsun, eğer belirttiğiniz kritiler açısından bir sakıncası yoksa özel mesaj göndermenizi rica ediyorum..

thescq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç iTraderınız yok ve sadece 8 mesajınız var. Dolayısıyla sizinle işlem yapmam zaten pek mümkün değil. (Kusura bakmayın, bunun güvenle ilgisi yok ama bu bir ilke meselesi)

cebimdeki parayı burdaki mesaj sayımlamımı yoksa iTraderlamı hesaplıyorsun neyse hayırlı satışlar.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cebimdeki parayı burdaki mesaj sayımlamımı yoksa iTraderlamı hesaplıyorsun neyse hayırlı satışlar.
Cebinizdeki parayı hesaplamıyorum, ki zaten bunun hesabını da yapacak kişi ben değilim. Ben kendi cebimdeki veya cebime girecek parayı hesaplamak zorunda olduğum için forumda güvenilirliliğini kanıtlamamış kişilerle iş yapmak istemiyorum sadece. Bu bir isnat veya paranoya değil; sadece kendimce belirlenmiş bir güvenlik önlemi. Siz elbette bunun dışında olabilirsiniz ama takdir edersiniz ki ben kendimi düşünmek zorundayım. Yanlış anlaşılmamayı umuyorum.
Sevgiler

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelen ilk ciddi teklif 2500 YTL ama bu fiyata vermeyi düşünmüyorum. Bu veya buna yakın bir teklifte bulunacaklar peşinen vazgeçebilirler. Evet; bi miktar pazarlığa açığım ama bu kadar indirim kimse beklemesin. Bir de PM ile site bilgilerini aldıktan sonra kaybolanlar var ki evlere şenlik :) İnsan nezaketen cevap yazar yahu.

Neyse; satış devam ediyor.

oaxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm sitenin adresini alabilir miyim? msn adresim
email1.gif
Referans istersen gösterebilirim bende

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir arkadaşla anlaşmak üzereyiz. Pek öyle fiyat kızıştırmak gibi alışkanlıklarım olmadığı için biriyle görüşürken başkalarıyla görüşmeyi etik bulmuyorum. O yüzden son olarak PM isteyen bir kaç kişiye PM gönderemiyorum kusura bakmayın. Olur da anlaşmaktan vazgeçersek buraya yazarım.

İlgilenen herkese teşekkürler.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@MilliFantazi
Sadece adsense'den. Aramalardan banlansaydım herhalde satamazdım :)
@Yusuf
SATILDI

Konu kilitlenebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5