İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 9 ,15,21 Liralık Paketlerle Sitenizin Değerine Değer,Gücüne Güç Katın

Myilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Myilmaz Tekrar Sizlerle ;)

Sitenizin Değerine Değer,Gücüne Güç Katın !

## Önemli Hususlar ##

Çoğu BlogSpot Temizdir.
Sadece Ziyaretçi Defteri Eklemeleri İçin Kullandığımız Programın Değeri 49 Liradır.
Yabancı Dizin Başvuruları İngilizce Şekilde,Elimizden geldiğince düzgün başvuruluyor.

NOT : Rapor tesliminin ardınan Bazı işlemlere PİNG atmadığımızdan dolayı , Etki - Tepki olayı 1-2 gün gibi kısa süre içinde hemen kendini göstermesi mantıksızdır.Hepsine ping yapılmasını uygun bulmuyorum.

Hizmetler :

Paket 1

+600 Wiki Tanıtım (Makaleniz Yollanmaktadır.)

2.000 Yabancı Dizin Başvursu

35 BlogSpota İçerik Gönderme

30 Türkçe Forum Tanıtımı

4 Adet Paravan Bloglara 1 adet makalenizin Yollanması

245+ Türkçe Ziyaretçi Defteri

35 Türkçe Dizin (Başvurusu)

+45 İmleme

[YENİ] 10 Wordpress.com Bloglara Tanıtım Yazınız Yollanacaktır.

BAZI İŞLEMLERE PİNGLEME...

( **Özgün Makale Tarafımızdan+3 lira karşılığında yazılır... )

FİYAT SADECE 9 TL'dir.

Paket 2

Pr4 Sitede Tanıtım Yazınız Yayınlanır

+700 Wiki Tanıtım (Makaleniz Yollanmaktadır.)

2.500 Yabancı Dizin Başvursu

65 BlogSpota İçerik Gönderme

35 Türkçe Forum Tanıtımı

6Adet Paravan Bloglara 1 adet makalenizin Yollanması

280+ Türkçe Ziyaretçi Defteri

50 Türkçe Dizin (Başvurusu)

Manuel 3 Toplist Sitesine Kayıt ( Kayıt ediyoruz , sitenizin onayı admine bağlıdır. ) - Birçoğu PR'lidir...

+65 İmleme

[YENİ] 20 Wordpress.com Bloglara Tanıtım Yazınız Yollanacaktır.

[YENİ] 6 Boxlink

( **Özgün Makale Tarafımızdan+2 lira karşılığında yazılır... )

FİYAT SADECE 15 TL'dir.

Paket 3

Pr4 Sitede Tanıtım Yazınız Yayınlanır

+750 Wiki Tanıtım (Makaleniz Yollanmaktadır.)

+ 3.500 Yabancı Dizin Başvursu

75 BlogSpota İçerik Gönderme

39 Türkçe Forum Tanıtımı

7Adet Paravan Bloglara 1 adet makalenizin Yollanması

375 Türkçe Ziyaretçi Defteri

+60 Türkçe Dizin (Başvurusu)

Manuel 5 Toplist Sitesine Kayıt ( Kayıt ediyoruz , sitenizin onayı admine bağlıdır. ) Birçoğu PR'lidir...

+75 İmleme

[YENİ] 30 Wordpress.com Bloglara Tanıtım Yazınız Yollanacaktır.

[YENİ] 10 Boxlink

FİYAT SADECE 21 TL'dir.

Raporlama İşlemi : Rapor 2 veya 3 gün sonra detaylı rapor tarafınıza iletilir.

TELEFON İLE İLETİŞİM İÇİN : 0507 731 49 24

REFERANSLAR :​

:: Müşteri Memnuniyeti ::

91394217424274897641.gif

::: GÖRSEL REFERANSLAR :::​

klmlj.png

İŞLEMDEN SONRA

klmns.png

İŞLEM ÖNCESİ BİR BAŞKA SİTE​

klmq8.png

İŞLEMDEN SONRA

klmr4.png

İŞLEM ÖNCESİ BİR BAŞKA SİTE​

lr73y.png

İŞLEMDEN SONRA

lr74j.png

Çalışma Öncesi

kptwh.png

Çalışma Sonrası

kptyy.png

p4pbfv0.png

9t0v4rv.png

## EN GÜNCEL REFERANSLARIMIZ ##​

1 paket alındı kısa sürede faydasını gördüm.. daha birçok paket alıp birçok site için çalışmaya başlıyoruz inş.. herkeze tavsiye ederim...

Arkadaşın çalışmalarının faydalarını görmeye başladık. Bol kazançlar diliyorum.

Daha önce çalışmıştık arkadaşla hala çalışmalarımız oluyor güzel iş yapıyor tavsiye ederim..

Arkadaşa birkaç gün önce ":tl 21" değerinde paket üzerinden sipariş geçmiştim, raporu bugün içerisinde sunmayı taahhüt etmişti ki sözünde durarak az önce elime ulaştırdı.
Rapor tam istediğim gibi kısım kısım, ayrıntılı bir şekilde hazırlanmış çalışmalara zaten diyecek bir söz yok; bilinçli olarak bu işi verdim kendisine dolayısıyla memnun kaldım.

Bundan sonra sürekli SEO yapılandırmalarım için bu arkadaşın paketinden uygulatacağım.
Teşekkür ederim.

Tek kelime harika, bu kadar kaliteli hizmet bu kadar uygun fiyata. Raporları teslim aldım, oldukça tatmin edici. Faydalarını görmeye başladım, biraz daha zaman çok güzel sonuçlar çıkaracaktır.

Kolaylıklar dilerim..

bu fiyata bu titiz çalışma için çok teşekkür ederim.

1 hafta önce 10. sayfada olduğum kelimede şimdi 3. sayfadayım. 3. sayfada olduğum kelimede ise ilk sayfa 6. sıradayım. Yükseliş devam da ediyor. Seo konusunda şimdiye kadar faydasını gördüğüm en büyük alışveriş bu oldu. Kardeşim eline sağlık. Aldığın parayı haketmişsin. .

3 adet farklı site için 2 tane 21 tl lik , 1tane 9 tl lik seo çalışma paketi alındı.

Daha öncede alışveriş yapılmış 2 günde rapor teslim alınmıştı hizmet hızlı olduğu kadar sonucuda hemen etkisini gösterdi ve başarılı oldu. teşekkürler.

Çalışmaların meyvelerini 1 hafta sonra toplamaya başladık :)
Teşekkürler

Paket 3 (21 TL Lik) paketten 1 adet aldım. Çok işime yaradı kendisine çok teşekkür ediyorum.

çalışma yaptırmıştım etkisini kısa sürede gördüm.Tavsiye ederim
teşekkürler

arkadaş link ekleyip konu ekleyip blog açıp geçmiyor! aynı zamanda sitenizlede ilgileniyor takip ediyor biz çoğu bilgiyi kendisinden alıyoruz hem hızlı ,hem ilgili sürekli çalışıcaz topam 4 iş yaptırıldı dahada çalışılıcak . çok teşekkürederiz

Myilmaz'dan aldığımız paket sayesinde belirlediğimiz bir kelimedeki aramalarda 11. sırada olan sitemiz artık 7. sıradadır. Alexa tarafında da bir artış bekliyorum. Umarım bu artış da gerçekleşir ve yine sizinle paylaşırım..

Site ismi ve anahtar kelimeyi gizli tutmak amacı ile paylaşılmamasını istedim.
Fakat paketlerden satın almayı düşünen arkadaşlara katkı sağlamak adına yorumumu paylaşıyorum.

Paket 2 alınmıştı. Söz verdiği zamandan önce işi teslim etti. Samimiyeti hoşuma getti. Kendisine öncelikle insani tavrı ve işinin kalitesi için teşekkür ederim.
Hayırlı ve bol kazançlar @Myilmaz :)

Arkadaş ıle 21 tllik paketten 8 site için anlasılmıstır. Vardıgı zamanda raporlar teslım alındı. Temız ıscılık herkeze siddettle tavsıye ederım..

rapor alınmıştır güzel çalışma olmuş teşekkür ederim

1 paket alındı
paketi belirtilenden fazlasıyla teslim etti
ilgli ve yardımsever bir arkadas
birkaç gundur giremedigimden yeni yorum yapabiliyorum sitedeki hareketlenme şimdiden gorunmeye basladı

4 sitem için çalışma yapıldı, raporları aldım. Arkadaş büyük bir titizlikle çalışıyor, kendisine teşekkürler.

Daha önce de çalışıp memnun kaldığım için tekrar çalıştık arkadaşla. Yanında ekstra çalışmalarla tanıtımlarım yapılmış. İlgisinden, özeninden ve anlayışından dolayı çok teşekkürler @Myilmaz. Düşünenlere tekrar tavsiye ederim, mutlaka faydasını görürsünüz.
Hayırlı işler..

harika bir çalışma yaptı. kendisine çok tşekkür eder tavsiye ederim. budur yani

Rapor alındı , çok teşekkürler iyi çalışmalar diğer 22 web sitemiz içinde çalışmayı düşünüyoruz.

Paket 2 alınmıştı ve dün raporum elime geldi. Site artış ss lerini burada paylaşırım. İşini gayet iyi ve hızlı yapan bir arkadaş. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Hizmet alınmıştır. İyi bir çalışmaya benziyor.Sonucunu bekleyip göreceğiz. Buradan tekrar fikirlerimi paylaşırım.

raporlar geldi başarılı bir arkadaş umarım faydasını görürüz :) tşkler. tekrar çalışmak ümidi ile hoşçakalın.

Çalışma tamamlanmıs ve raporlar zamanında tarafımıza iletilmiştir. Arkadasa kısa sürede verdiği yanıtlar ve ilgili çalışması için tesekkür ederiz.

İşlerinde gerçekten iyiler
İlgi ve alaka için teşekkürler.
Paket 3 için Ücret ödendi, Rapor beklenıyor

biraz geçikmeli oldu ama raporu aldım başarılı iş çıkarmış arkadaş teşekkürler

teşekkür ediyorum rapor çabucak gönderildi kontrol ettim herşey fazla fazla yapılmış tebrik ediyorum, elinize sağlık

Raporu aldım ve inceliyorum, anladığım kadarı ile arkadaş işinin ehli :)

Rapor alındı, arkadaştan gayet memnun kaldık. Hızlı ve temiz iş oldu. Teşekkürler. :)

Bir önceki konusunda çalışma yapmıştık arkadaşla, oldukça faydalı oldu. Yeniden bir çalışma yapacağız.

3 site için çalışma yaptırıldı. rapor alındı. oldukça başarılı.

Daha önceki konusunda çalışma yaptık gerçekten işini hakkıyla özenle yapan birisi.

Özenerek yapılan bir çalışma olmuş.. teşekkürler.

hızlı ve kaliteli iş yapıyor teşekkür ederim kendisine diğer sitelerim içinde en kısa sürede çalışma yaptırmayı düşünüyorum

raporları aldım gayet memmunum teşekkür ediyorum çalışmalarında başarılar dilerim

Arkadaşla Çalıştık. Gerçekdende Memnun Kaldım. Çok Teşekkür Ederim

Kendilerine ayrı siteler için toplam 620 blog işi verdim.

Çok kaliteli ve düzenli iş yapıyorlar. Hiç bir sorun yaşamazsınız.

Arkadaş raporu verdiği süre içersinde teslim etti. Teşekkürler

Ayrıca bu calısmadan aldığım sonucuda tekrar yorum olarak belirteceğim

arkadaşla 80 blog için anlaştık işi itina ile ve hızlı bir şekilde yapıyor.zamanında teslim :) tekrar çalışmamız dileğiyle. kolay gelsin hocam

Backlink çalışması yaptırıldı.
Teşekkürler, hayırlı satışlar.

Arkadaşa link kastırıldı hızlı, zamanında ve temiz bir iş yaptı teşekkürler.

hızlı ve guvenilir bir arkadaş... teşekkürler emeklerin için

Kendisiyle çalıştım. İyi iş çıkardı.

Rapor alındı teşekkürler. İkinci bi'backlink çalışması verildi, rapor beklenmekte.

İyi çalışmalar.

rapor teslim alınmıştır. Gayet güzel. yanında bir de hediye link vardı. Çok güzel. Ellerine sağlık.

Kendilerine ayrı siteler için toplam 620 blog işi verdim.

Çok kaliteli ve düzenli iş yapıyorlar. Hiç bir sorun yaşamazsınız.

Rapor alındı tskler YILMAZ71

rapor alıdnı arkadaşa çalışamdan dolayı teşekkür ediyorum..

Guvenilir Ve isini iyi Yapan ßir Arkadas . ßen Link Aldim Report Etti Tsk Ederim Kendisine ..

rapor alınmıştır gayet başarılı, teşekkür ediyorum

2 site için çalışma yaptırıldı. rapor alındı.
+75 fazladan dofollow kasmış
+ PR 9 adresi vermiştir.
oldukça başarılı.
Teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

söz verdiği zamandan önce, yanında hediye linkler ve liste ile çalışma teslim edildi. teşekkür ediyorum kendisine.

Daha Önceden Çalışma Yaptırdım, Arkadaş İşini Temiz Yapıyor Tavsiye Ederim...

Gerçekten tavsiye ederim. Çok teşekkürler.

mustafa söz verdiği zamanda, söz verdiği şekilde bitirdi işleri, hoş muhabbetine hiç değinmiyorum zaten . eyvallah mustafa (=

Raporum dedigi günde teslim edildi, iyi iş çıkarmıs, hit bile geliyo eklediği yerlerden:)

50 backlink yaptırdım.Güzel çalışma yapmışlar teşekkür ediyorum.

Arkadaştan hizmet alındı sorunsuz tavsiye edilir

arkadaş işinin ehli, 2 günde teslim etti. ;)

rapor alındı teşekkür ediyorum. etkisini görmeye başladığımda buradan bildirecem zamanında teslim etti güvenebilirsiniz

rapor alındı,Etkisini göreceğiz muhakkak,
teşekkür ettim
pr 9 hediye içinde ayrıca teşekkür.

çalışma yaptırıldı. eline sağlık.

çok güzel bir rapor + promosyonlar elime ulaştı :) Çok memnun kaldım ve arkadaşımız bu mübarek günde bize kıyak yapıp fazladan bloglara eklemiş :) Tekrar çok teşekkürler.

başarılı bir çalışma çıkarmış anlaştığımız şekilde sorunsuz halletti işimi.

rapor alınmıştır. Yine güzel bir çalışma çıkarttı arkadaşımız teşekkürler

2 site için çalışma yaptırıldı. Raporda elime ulaştı teşekkürler

ve Traderlerime bakabilirsiniz...

&& Ayrıca Webmastersitesi.com ' dan Gelen Yorumlar &&

Arkadaş işini çok iyi yapıyor hit gelmeye bile başladı açtığı konulardan ayrıca 24 Saat içinde tamamladı işini ödeme konusundada kolaylık yaptı çok teşekkürler

Rapor teslim alındı arkadaş işi hızla teslim etti hemde fazlası ile teşekkür ediyorum kendisine.

Raporları teslim aldım. Çok tşkler arkadaş işin ehli....Tavsiye ederim.

&&&

forum.iyinet de aktif olarak çalışmaktayız.
İlk referans yorumu :

Sipariş verdiğim paket 3 verileri buğün elime ulaşmıştır arkadaş dedigi günde çalışmayla ilgili bilgileri teslim etmiştir incelediğim kadarıyla güzel bir iş çıkarmış umarım yakın zamanda meyvelerini toplarız bu çalışmanın,Kendisine teşekkür ediyorum esenlikler diliyorum .

Myilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgililere pm yollanmıştır.1 kişiyle anlaşılmıştır.

Myilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 kişi ile daha anlaşılmıştır,son raporlar hızla hazırlanmaktadır.

Yılmaz Akın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sipariş verdiğim paket 3 verileri buğün elime ulaşmıştır arkadaş dedigi günde çalışmayla ilgili bilgileri teslim etmiştir incelediğim kadarıyla güzel bir iş çıkarmış umarım yakın zamanda meyvelerini toplarız bu çalışmanın,Kendisine teşekkür ediyorum esenlikler diliyorum .

Myilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Değerli yorumunuz için teşekkürler.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Paypal ile ödeme mevcutsa, iletişim adresiniz ve konu linkiyle birlikte mesaj alabilir miyim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5