İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

9 dolara 2500 yere kayit

N

nomak78

Misafir
efektifse güzel birşeye benziyor. bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse bende bu paketten bir tane satın almak isterim.

B

Bohemlife

Misafir
efektif : Bankacılıkta nakit para

kelimelere dikkat edelim:)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam işte geri dönüşü nakit para olarak olurmu demek istedim bir nevi:)

daha çok arama makinasında, sitesinde olmamız para demektir bir şekilde

G

guajira

Misafir
Bohemlife' Alıntı:
efektif : Bankacılıkta nakit para

kelimelere dikkat edelim:)

Bankacılıkta nakit para olabilir. Ama ingilizce kökenli bi kelime olduğunu göz önüne alırsak "etkili" demek oluyor değil mi :cool:

B

Bohemlife

Misafir
Türkçeyi düzgün kullanmak açısından söyledim " my brother "
size bol " effective " günler dilerim o zaman :)

S

Senbul

Misafir
Bu elin gavuru insanflı en fazla 600.000 arama motoru yazmıs.
Yurdum insanı bir hosting firmasi 15 dolara 70.000.000 arama motoruna kayıt yapıyormus :eek:
şaşırdım kaldıydım bu kadar arama motoru varmı diye :confused:
Butun link sitelerini toplistleri hoplistleri altlisteri ustlisleri arama motoru saysak acaba 70.000.000 cıkarmı :rolleyes:

N

nomak78

Misafir
bence 1000 yere kayıt yapıyorlarsa bile.. bu bilgisayarın o kayıtları manuel yaparken harcadığı elektrik fiyatını, ve günlük yövmiyeyi fazla fazla kurtarıyor..

aslı olduğunu bilsem, hiç durmam 35 sitemin 35 inide kayıt ederim hemen şimdi.

asıl soru: bu işin bir aslı var mı? cidden kaydediyorlar mı?

G

guajira

Misafir
Akrep naptın başvurdun mu. Eğer başvurduysan sonuçlardan haberdar et bizi de.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Addweb, webpositionpro, webposition gold...yüzlerce program kaydetcom, kaydettimcom,turkticaretnet ve daha birçok turk sitesi ve binlerce yabancı site bu konuda yeterince bilgi sahibi olmayan insanları kandırarak para kazanıyor.
kimisi 600bin kimisi 700 kimisi 1milyon200bin siteye kayıt ettiğini iddia ediyor, sitelerinde yahoo, google, altavista,webcrawler,mamma,lycos... resimleri bu sitelerin altyapıları hangisinin ne şekilde çalışıp ne şekilde arama yaptığını bu tip hizmetlerden bahsedenler bile bilmez.

Bir hesap yapalım 1 milyon arama motoruna kayıt ne kadar zaman alır sizce? her sitenin kaydı saniyenin 10da biri zaman alsa, 27 saatten fazla vakit sadece bir site için alır buda işin saçmalığını size daha kolay anlatır sanırım.
bir başka yalanda sitenizi sık sık arama motorlarına kayıt ettiklerini söleyip bu şekilde daha üst sıralarda diziliceğinizi söylemek! bu sadece arama motorunun sizin sitenizi spam listesine almasınia sebep olur isterseniz boş bir domain adresi ile deneme yapın.
Ayrıca Google gibi gelişmiş algoritmalara sahip siteler bu programları kullananları algılayıp kayıt işlemini geçersiz kılabilirler dahada kötüsü sitenizi indekslerinden silebilirler.
Google'ın kayıt ve abuse sayfasında da açık açık bu programları kullanmayın yazar.

"Don't use unauthorized computer programs to submit pages, check
rankings, etc. Such programs consume computing resources and violate
our terms of service. Google does not recommend the use of products
such as WebPosition Gold that send automatic or programmatic
queries to Google"

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5