İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

% 9 ile Paypal Bozulur

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal bozmak için komisyonumuz %9,

Garanti bankasından anında hesaba geçer,diğer bankalara 1 saat içinde eft
yapılır.

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca %2,4 ve 30 dolar banka havale ücreti ile paypaldaki paranızı Türkiyedeki banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bunu nasıl yapacağınıza dair bilgiyi 100 dolar karşılığı satıyorum.
100 Dolar alındıktan sonra site ismi söylenecektir.Ücret verilmeden site ismi söylenmez.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
%2 ve 30 $ verdikten sonra ne anlamı kaldı Paypal bozdurmanın?ne olduğu belirsiz bir " site " den hemde.

100 dolar hımmm

100 dolar gönderin size ayda nasıl 2000 dolar kazanırsınız anlatayım ...
desem sanırım hoş olmazdı. Bu alışverişe kafam pek yatmadı
şimdi başlar atıflar sana. hazır ol :)

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet mesajları okudum.
Sitede komisyon karşılığı birçok kişi paypal bozuyor, ve bu işten para kazanıyor.
Bende bozuyorum , ve kendi bozmak isteyenede nasıl bozduracağını anlatıyorum.bu bilgiyide 100 dolar ücret karşılığında veriyorum.

Bence burda ters bir durum yok, sonuçta %2,4 ile paypalu bozdurmak birçok kişi için çok karlı bir durum.Bence benim yaptığım bir iyilik sayılabilir, eğer kendim bozsam her seferinde ben bozarak kazanacam, ama bu bilgiyi verdiğim zaman kişi kimseye komisyon ödemeden kendi bozacak.
bu şekilde düşündüğünüzde bozduran kişi son derece karlı oluyor.

bende bunun karşılığında sadece 1 sefere mahsus 100 dolar istiyorum,istediğim para da şimdiye kadar yaptığım araştırmaların ve deneme yanılmaların karşılığı olarak düşünüyorum. bozduracağınız para bin doların üstünde ise ve sürekli bozduruyor iseniz, karda olan sizsiniz.

şimdi sizce hangisi daha adil ?

1- bir kişiye paypalu sürekli yüzde 10 ile bozmak
2- o kişiye sadece 1 sefere mahsus 100 dolar karşılığı , nasıl %2,4 ile bozduracağını söylemek.

bu konu dışında , bozdurmaya aracı olacak site, tüm dünyada bilinen, kaliteli,ve son derece güvenilir bir sitedir.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben senden bu bilgiyi alıp tüm herkese söylerim. Bunu kim alırsa zaten söyler herkese. Bildigim kadarıyla sen 6 aydır bu bilgiyi satmaya çalışyorsun :)

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak ben forumdan bugüne kadar 2 kişiye verdim bu bilgiyi,verirkende bu bilgiyi kimseye açıklamıyacaklarına söz verdiler.
ben insanların verdiği söze güvenirim.
amacım paypal bozmak isteyenlere yardımcı olmak,yoksa komisyon karşılığı bozup bundan kat kat daha fazla para kazanabilirim.
eğer sen ben söylerim herkeze dersen bende sana bu bilgiyi vermem.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim kafama takilan soru su ben sana 1000$ bozabilirmisin diye sordugumda bana 300$ bozabilirim dedin
madem bu sekilde kolayca bozabiliyorsun neden bozamadin 1000$ i ??

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemen cevabını verim, ben size bozim desem ,siz parayı hemen istiyorsunuz.
bende hesabımda ytl var ise hemen size transfer yapıyorum o şekilde bozuyorum.dolayısıyla eğer hesabımda yeterli nakit param yoksa bozamıyorum

bahsettiğim sistemde paypalu hemen bozduruyorum, fakat takdir edersinizki amerikadaki para Türkiyedeki banka hesabına hemen gelmiyor.
havale ile geliyor, havale süresi ise 1 haftayı buluyor.

ayrıca havale ücreti 25 dolar olduğu için parayı biriktirip o şekilde hesabıma tek seferde alıyorum.

bu sebeple şu an için 300 dolara kadar bozabiliyorum.
zaten amacım arkadaşlara yardımcı olmak paypal bozup para kazanmak değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5