İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

9 Karton Malboro Light - Çok ucuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sigarayı bırakmak için ilaç içmekmi gerekiyor.Bu sigarayı keyif için içmiyormusunuz,bırakmak için özel çaba sarfetmek gerekmiyor bence.

sinanben

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites sana ulaşmam lazım

kardeşim bu ilaç tabex hakkında sana soracaklasım var . mailini ya da cebini verebilir misin.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu hortlamışken, itina ile maraş otu satılır :D kurudan daha sert hiç kullanmayanlara :D

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yahu o 9 kartonun üzerine 500 karton daha sigara içtim. 10 ay sigarayı bıraktım. sonra Püroya başladım. sonra yine sigara. aradan nerdeyse 2 sene geçmiş. kalkmış mesaj yazıyorsunuz. helel olsun yani ne diyeyim:D

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
10 ay içmedim o ilaç sayesinde. sonra Antalya'ya bir toplantıya gittim. Orada Püro teklif ettiler. 1 tane içeyim dedim. O bir şey olmaz, bu birşey olmaz, hadi bir tane daha Püro, hadi günde 1 Püro derken yeniden başladım :D
ilaç çok etkili o kesin. Ben şahsen kullandım, etkisini gördüm. 10 ay içmedim. Ama herşey sende bitiyor. sigarayı seviyorsan benim gibi, istersen ağzına beton dök..Nafile:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5