İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

_-_ Satılık reklam sitesi _-_

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adı: NJoy2earn (njoy2earn.com)
Site için istenilen fiyat: 500$
Sitenin aylık getirisi: 100-150$
Sitenin içeriği: PTC reklam sitesi
Sitenin günlük hiti: 3000-4000
Domain yaşı: 7 aylık
Domain kayıtlı olduğu yer: Amerika, Black Lotus
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır, yok.
Hosting dahil mi: Evet
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Sitenin satışında herhangi bir hukuki problem var mı: Hayır, yok.

Sitemizi buradan ziyaret edebilirsiniz: http://www.njoy2earn.com/

Sitemiz bir PTC reklam sitesidir ve 14 Şubat 2013 tarihinde kurulmuştur. Sitemiz NextGen script'e sahiptir ve NextGen'in en yüksek donanımlı paketi olan Ultimate pakete sahiptir. Ultimate paketin içinde her şey dahildir, sunucu hizmeti, bandwidth alanı, DDOS koruması, üyelerinizle canlı iletişim kurmanızı sağlayan live chatbox uygulaması, html kodu ile siteyi tamamen kendi istediğiniz şekilde tasarlama ve yeni özellikler ekleme, AdGrid özelliği, Crowdflower görevleri ekleme, MiniJobs özelliklerinin tamamı mevcut. Aylık ücreti 49$ olan Ultimate Paketi biz 12 Temmuz 2014 tarihine kadar satın aldık ve bu tarihe kadar bunların hiçbirine para ödemeyeceksiniz. Sitemizi, üyelerimizden tek bir şikayet bile gelmeden bu günlere kadar getirdik.

Bu konuyla ilgilenen kişiler özel mesajla da bana ulaşabilirler. Herkese sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum.

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemiz 14 Şubat 2013 tarihinde kurulmuştur. 7 aydır üyelerine sorunsuz şekilde hizmet vermektedir.

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
gelir değişken yazmışsınız fakat ne kadar değişken? ortalama 100 200 300 400 500 ?? pm atın lütfen.

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir site için çok uygun bir fiyat. Bu fiyat kaçmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5