İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

${"GLOBALS"}["gqbqsjdgan"] şifreli global registry ???

tecno44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba forumda ve php de oldukça yeniyim.. Aslında başlıkta doğru şeye soru mu sordum onu da tam bilemiyorum hemen konuya giriyorum..

elimde bir scripte ait php kodları var bunlar ilk başta hexadecimal kodlar ile şifrelenmişti bunları hallettim ve aşşağıda yazdığım kod satırlarına dönüştü...

${"GLOBALS"}["gqbqsjdgan"]="sonk_ip";${"GLOBALS"}["vcdsxvlfpfd"]="data";${"GLOBALS"}["bnkigao"]="isl";${"GLOBALS"}["mdcusegt"]="islem";${"GLOBALS"}["lgcrcmf"]="config";${"GLOBALS"}["eahowrqgsh"]="parity";${"GLOBALS"}["sdukpolukp"]="c_mail";${"GLOBALS"}["rtxfhrl"]="c_ip";${"GLOBALS"}["xcwxvekrvlr"]="total";${"GLOBALS"}["boprpkbymwv"]="gad";${"GLOBALS"}["crvidjfqfzu"]="current";${"GLOBALS"}["bekmwywli"]="sonuc";${"GLOBALS"}["lrpywqupg"]="Encrypted_Byte";${"GLOBALS"}["qjlypdsf"]="pno";${"GLOBALS"}["mtyyqccyszp"]="qt";${"GLOBALS"}["qdooxkdwh"]="ia";${"GLOBALS"}

satırlar yarım mesela ${"GLOBALS"} ibareyi gördüğüm zaman hemen arkasından ["gqbqsjdgan"] buna benzer bi şifreleme paketi gibi birşey çıkıyor.. normal global.registry tarzı değil belliki :) yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer bi çözüm yolu bekliyorum saygılar...

tecno44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php şifreleme yöntemleriyle decoder yaptım sadece Globalden sonra gelen ["gqbqsjdgan"] satırları anlamlı bişi yok.. :(

tecno44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The sample uses a special Base64 algorithm written for the ByteArray class. The Base64 conversion algorithm is written in C++ and works with binary (VT_ARRAY | VT_UI1) and String (BSTR) OLE data. It contains hi-speed and low-memory consumption BSTR->BSTR, BSTR->BINARY, BINARY->BSTR and BSTR->BSTR algorithms. Source code of the coding algorithm is available

şöyle birşeyler var denedim ama bi sonuç çıkmadı tam anlayan veya mantık yürüten var mı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi