İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

$1000 kazanmak için içeri bakın

tefo99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size şimdi $1000 kazanma sitesi verecem 22 ağustos 2013 günü benim para gelecek niye mi 22 ağustos 2013 çünkü fark ettim ki 10 güne bir ödeme yapıyorlar
şimdi size sadece sitenin gösterdiği ödeme kanıtlarını koyacam benimki gelince kendikimi koyacam
aşağıdaki resimde $1,015.40 yazan yerde benim ne kadar alacağam $7.20 yazan yerdede benim ne kadar kazandığım 904
Registered Referrals yani referranslarımın sayısı $900.60
Referral Earnings referranslarımın bana kazandırdığı
rmg1t.png

aşağıdaki resimdede tıklanacakları gösteriyor tıklama başına $2 kazanıyorsunuz NOT: AKŞAM SAAT 9:30 DA FELAN DAHA ÇOK REKLAM ÇIKIYOR
rmg2b.png

şimdide ödeme kanıtları ama sitenin gösterdiği
rmg2m.png

rmg2y.png

rmg31.png

rmg32.png

rmg34.png

rmg37.png

resimleri gördünüz son resimde daha 8 sayfa var
ödeme alabilmek için en az $1000 kazanmalısınız bide referranslarınızdan kazanada bilirsiniz referranslarınız reklama tıkladıkca sizde $0.20 dolar kazanırsınız bazıları artık kuruş kuruş kazanmıyorsunuz diyor ama doğru değil her gün kesin 5 reklam veriyor yani günde $10 kazanıyorsunuz ama paranın $1000 olabilmesi için aylar geçer bunun için de herkez fake üyelik açıyor referransada kendi kullanıcı adını yazıyor ve referrans olduğu üye lik reklam tıkladıkca o da $0.20 kazanıyor yanı bu sitedende kuruş kuruş kazanıyoruz ama
kazanıyoruz benim param ayın 22de gelecek
bu kadar anlatım resim koydum repi teşekkür eksik etmeyin bide referranslı üye olursanız çok sevinirim zaten ilk üyeliğiniz benim referransım olsun diyerleri yani fake açtığınız hesaplar sizin
NOT: FAZLA PARA KAZANMAK İSTERSENİZ premium ÜYE OLABİLİRSİNİZ AMA ARAŞTIRDIM FAZLA Bİ FAYDASI FELAN YOKMUŞ
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA
:tili :ehule :ehule

turanakca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım piyasada o kadar yüklü ödeme yapan yer yok bu 1.

2.olarakta o kadar kolay internetten para kazanılmıyo

tefo99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belirli bi ödeme listesi var o listeden her 8 veya 10 günde bir 20 kişiye ödeme yapıyorlar bakalım yarın bana gelir mi acaba

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hadi bakalım, inşallah ödemeni alırsın da bizde başlarız diyeceğim ama arkadaşların söyledikleri doğru. Bu ve benzeri yüksek kazanç vadeden sitelerden birini bile duymadım şimdiye kadar ödeme yaptığını. Ne duydum ne gördüm... Piyasadaki tüm ptc siteleri tıklama başına en fazla 1 cent verirken bu adamlar 2 $ ödüyor sözde... İnsana pek mantıklı gelmiyor. Sitesinde ödeme yaptığı kişilerin listesi olduğuna bakma. Bende bir site açarım, kafadan uydurma nickname'ler yazarım, bakın bunlara ödeme yaptım diye sayfa açarım. Oldu da bitti maşallah :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5