İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

$210, $225 and $260 Adwords Hesapları. (Kullanıma hazır)

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
$210, $225 ve $260 Adwords Hesapları. (Kullanıma hazır)

Satmış olduğum adwords hesaplarım daha önce satılan adwords kuponları değildir, hazır içine kredi yüklenmiş tam anlamıyla adwords hesaplarıdır. Böylelikle "kupon tarihi geçti", "geçersiz kupon kodu" gibi sorunlarla karşılaşmıcaksınız. Kuponlarım $210, $225 ve $260 tır.
Hesaplara ait email adresleri de şifreleriyle beraber size verilecektir, istediğiniz gibi şifrelerini değişebileceksiniz.

ÜCRETLER: 60$, 63$ ve 70$

ÖDEME ŞEKİLLERİ: HAVALE / EFT / PAYPAL
* %10 komisyon eklenerek gittigidiyor üzerinden kredi kartı ve kredi kartına taksit yapmaktayım. (%10 komisyonu GG almaktadır.)

MSN: [email protected]

1) Hesaplarımda son kullanma tarihi yoktur, hesabı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz
2) Aktivasyon için kredi kartı girmenize gerek yoktur, hesaplarım aktivasyon onayı yapılmış olarak size takdim
edilmektedir.
3) Hesaplarda herşey hazırdır, sadece sitenizi ve kelimeleri girerek reklama başlayabilirsiniz.

GÜVENİNİZ İÇİN:
Havale ve paypal'da ismim ve soyismim geçmektedir. İsteyen müşterime telefon ve adres bilgilerimi verebilirim.

BOL HİTLİ GÜNLER :)

S

serkanus

Misafir
ordan alıp burda satmaya calısıyo arkadaş herhalde ama bu fiyatlara burda 1 tane bile kupon satman mümkün değil.
çok aşırı pahalı

Y

Yamaha

Misafir
evet fiyati hayli sekilde abartmissin bu fiyata musteri bulman zor gibi

mgora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu fiyata elbette satılır sonuçta 210usd'lik reklam bu fiyata geliyor ama tabii adsense'den arbitraj yapacak adama bu fiyatların gitmesi mümkün değil.
Açıkçası ilk aldığım kupon (iş yerim için ) 50 usd'lik olmasaydı bu kuponu alırdım elimde kupon olmasına rağmen.Çünkü iş domainim için risk almıyorum ve bu paraya bir yıl rahat reklam yayınlardım.(şu anki hazirandan itibaren aktif)
Arkadaşa yorum yapanlar bunu göz önünde bulundursun bence.

S

serkanus

Misafir
Bu fiyata elbette satılır sonuçta 210usd'lik reklam bu fiyata geliyor ama tabii adsense'den arbitraj yapacak adama bu fiyatların gitmesi mümkün değil.
Açıkçası ilk aldığım kupon (iş yerim için ) 50 usd'lik olmasaydı bu kuponu alırdım elimde kupon olmasına rağmen.Çünkü iş domainim için risk almıyorum ve bu paraya bir yıl rahat reklam yayınlardım.(şu anki hazirandan itibaren aktif)
Arkadaşa yorum yapanlar bunu göz önünde bulundursun bence.

risk mi ne riski?
1 YIL REKLAM MI? 12 ay yani 365 gün reklam ? :))))
yazdıklarına sadece gülüyorum
210 değil 2100 $ da olsa satılır serbest piyasa bu her malın bir alıcısı vardır ama bizim dediğimiz türk piyasasının çok üzerinde bu rakam
brokenpromises in yazdığı linke bak avrupa piyasasında kaçmış
sen yenisin galiba biraz araştırma yaparak yorum yazmanı tavsiye ederim

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kuponların çalışmasından çok reklamların sürekliliği önemlidir. Bu gibi hesaplarada çeşitli sign up linkleri ve kupon ile bakiye aktarımı yapılıyor. Yani, 70$ ücret ödediginiz 260$'lık bir hesabın henüz 50$'sini harcamışken hesap deşifre olursa/reklamlar yayından durursa bu alan kişi işin gerçekten çok masraflı olur. Özellikle bu gibi yüksek bakiyeli hesap alırken bunu göz ardı etmeyin. Geçmişte kuponlarda olduğu gibi gibi bu hesaplarda da reklamların durduguna çoğu zaman şahit oldum.

Sonuç olarak unutmamak gerekirki bu gibi hesaplarda kuponlarla oluşturuluyor ve reklamların yayına girmemesi/durması muhtemel. En fazla 100$'lük yada 60$'lık bir kupon bütce için uygun olur ve deşifre olduğundada maddi olarak pek bir zarar vermez.

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kuponların çalışmasından çok reklamların sürekliliği önemlidir. Bu gibi hesaplarada çeşitli sign up linkleri ve kupon ile bakiye aktarımı yapılıyor. Yani, 70$ ücret ödediginiz 260$'lık bir hesabın henüz 50$'sini harcamışken hesap deşifre olursa/reklamlar yayından durursa bu alan kişi işin gerçekten çok masraflı olur. Özellikle bu gibi yüksek bakiyeli hesap alırken bunu göz ardı etmeyin. Geçmişte kuponlarda olduğu gibi gibi bu hesaplarda da reklamların durduguna çoğu zaman şahit oldum.

Sonuç olarak unutmamak gerekirki bu gibi hesaplarda kuponlarla oluşturuluyor ve reklamların yayına girmemesi/durması muhtemel. En fazla 100$'lük yada 60$'lık bir kupon bütce için uygun olur ve deşifre olduğundada maddi olarak pek bir zarar vermez.

yanılıyorsunuz beyfendi.
şu anda kendim kullanıyorum bu hesapları zaten adsense siteme hit için.

kuponlarım herhangi bir sorun çıkartırsa yenisini vermeyi garanti ediyorum.

15-20$ a satsaydım o kalitede hizmet vermem gerekirdi.

şu anda son 2gündür 23adet satışım olmuştur. toplu alımlarda indirim yapmaktayım. satışlarımdan memnun olduğum için fiyat indirmesine gitme taraftarı değilim

bol hitli günler dilerim :)

mgora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwords

işim için yayınladığım reklamın dökümü altta serkanus
tıklama gösterim TO TBM Maliyet
2.990 62.185 4,80% 0,02 69,72 toplam hesabım %88'i kullanılmış
Bu reklam haziranda başlamıştırve halen aktif anlıyacağınız üzere o para ile ben bir yıl reklam yayınlardım.Diğer üç sitemde de maliyetler aynı burada genel bir kuponu 1-2 günde tükettiği için pahalı gelmesi doğal.
Arkadaşı tanımam etmem konusunu kirletmeyeyim daha fazla , daha uygun fiyatlı kupon getirdiniz de almadık mı diyorum :)

risk mi ne riski?
1 YIL REKLAM MI? 12 ay yani 365 gün reklam ? :))))
yazdıklarına sadece gülüyorum
210 değil 2100 $ da olsa satılır serbest piyasa bu her malın bir alıcısı vardır ama bizim dediğimiz türk piyasasının çok üzerinde bu rakam
brokenpromises in yazdığı linke bak avrupa piyasasında kaçmış
sen yenisin galiba biraz araştırma yaparak yorum yazmanı tavsiye ederim

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok çok pahalı...

Bu işte sürekli garanti olmaz, ben senden şimdi 1000 dolarlık kupon alsam ve google 1 ay sonra kupon ile açılan kampanyaları sonlandırsa ve kupon olayına son verse sen benim 1000 dolarımı ve burada sattığın diğer kuponların parasını cebindenmi karşılayacaksın?

bu forumdan onlarca kupon aldım ama senin rakamlarının yaklaşık 4 te birine 80 milyonlukhesapları 8 ytl den aldım çoğu kez.

Ben bu kupon olayında 1/10 ( ödediğim rakam/kupon bedeli ) mantığını önde tutuyorum kupon alırken. Bilemedin 1/9 hadi 1/7...

sende oran neredeyse 1/3 -1/4.

Bilmiyorum anlatabildim mi_?

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok çok pahalı...

Bu işte sürekli garanti olmaz, ben senden şimdi 1000 dolarlık kupon alsam ve google 1 ay sonra kupon ile açılan kampanyaları sonlandırsa ve kupon olayına son verse sen benim 1000 dolarımı ve burada sattığın diğer kuponların parasını cebindenmi karşılayacaksın?

bu forumdan onlarca kupon aldım ama senin rakamlarının yaklaşık 4 te birine 80 milyonlukhesapları 8 ytl den aldım çoğu kez.

Ben bu kupon olayında 1/10 ( ödediğim rakam/kupon bedeli ) mantığını önde tutuyorum kupon alırken. Bilemedin 1/9 hadi 1/7...

sende oran neredeyse 1/3 -1/4.

Bilmiyorum anlatabildim mi_?

ücret size fazla gelebilir ama şu anda satışlarım gerçekten çok iyi. ayrıca hesap satın alan müşterilerim arkadaşlarına da tavsiye ediyor (bu memnuniyetlerinin göstergesidir) ve her saat başı yeni hesap istekleri geliyor. yeni hesapisteklerine zaman ayıramamaya başladım..

yakın zamanda istekler doğrultusunda daha düşük meblağlı hesaplar yaratacağım zira bunlar çok zamanımı alıyor..

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

kesinlikle cebimden karşılayacağım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5