İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

$$$$ herkese ayda 3 kucuk altin $$$$$ , bi göz atin

Z

zergender

Misafir
Merhaba
Internet uzerinde nasil para kazanilir diye uzun zamandir arastirma yapiyorum. yuzlerce programa katildim ve test ettim. Gunluk sadece yarim saatlik bir cabayla ayda en az 60 $ para kazanabiliyorsunuz. Saka degil , tamamen gercek. Tek yapmaniz gereken mail.yahoo.com yada benzeri bir ucretsiz siteden email adresi almak ve bu programlara kaydolmak. Dilerseniz kendi emailinizide kullanabilirsiniz.Geriye size gelecek emaillerdeki linklere tiklamak kaliyor.
Peki niye bize para veriyolar diye akliniza geliyorsa da , televizyonda seyrettiginiz reklamlari bir dusunun. Adamlar reklam icin trilyonlari dokuyor. Burdakilerinde niyeti internet uzerinde reklam yapmak , hepsi bu.
http://www.geocities.com/torsander adresinde hangi programin ne kadar kazandirdigini gosteren bir liste var. Ayrica benim kazandigim paralari gösteren linklerde var. Sizin icin uygun olanlari secip katilabilirsiniz. Hemen bi goz atin , bu isten karli cikacaksiniz.
Ben bunlarin icinden en iyilerini ayirabilmek icin yuzlercesine uye oldum ve aylarca ugrastim , ise yaramayanlari ayikladim Siz siteyi ziyaret edin ve hazira konun.

Herkese bol kazanclar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi