İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AARDVARK scriptini Optimizede bilgisi olan ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
açıkcası bıktım artık :) dreamhost 1 kez durdurdu 2. için sans verdi giriş cıkıs harici sayımı iptal ettim BUTTON.PHP den ama hala sorunluymus ve yine durdurdular. Tekrar sans istemek yerine baska script kurmayı dusunuyorum ama bu AARDVARK taki sorunu cozebilen varmı merak ettim ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
üye sayın kaç ? ve de hangi hostta kullanıyosun ogrenebilirmiyim.

benim 645 üye dreamhost ta 2. kez boyle olunca kaldırdım.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam gülecek ne var :) ama yani 10-20 üye varken benimde oleydi. 500 civarında ilk uyarıyı aldım dreamden Dosyayı optimize edin dediler CPU yiyormus cok. 645 lere gelince ki bunların 500 ü KODU eklese 500 site * Bunların herbirindeki ziyaretciler BUTTON.PHP yi aynı anda isteyince ...

Bakalım bide NETFIRMS deneyelim. Olmadı Dizine ceviricem.

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim aardvark toplistimdede bu sorun var. makineyi çok kasıyor load 200 lere 300lere çıkıyor. button.php olayına çare bulmak lazım

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dediğim gibi care olsa keske. suan 650 civarı üye ile silicem mecburen. Siteleri eklemek icin Dizin acayım dedim ama aardvarkın DB side karkater sorunu cıkarıyor EXPORT ederken. Sanırım 0 dan bi dizin acıcam. yada scripti değiştiricem. care yok. aardvarku yapan eleman bile bu konuda yardımcı olmuyor.

- Gelin benden host alın Çözüm olarak bunu onerebilirim Demiş konunun birinde (aynı zamanda OSempire sitesinin yöneticisi) :)

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda bi arkadas yazmıstı toplist resmini ucrtsiz bir yere upload et sitemynet gibi imagehack.com gibi biraz yararı olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5