İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Abd ordusundan tuhaf silah

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ABD ordusundan tuhaf silah.
Çin'in uydu düşen füze geliştirdiğini açıklamasının ardından ABD ordusu da peşpeşe yüksek teknolojili silahlar geliştirdiğini açıklamaya devam ediyor.

ABD geçtiğimiz günlerde ışın silahı geliştirdiği açıklamış ve bu silahın isabet ettiği kişide yanma hissi uyandırdığı ve hedef alınan şahsı zarar vermeden etkisiz kıldığı belirtilmişti.

ABD ordusu, "polimer buz" adı verilen yeni geliştirilen bir maddeden silah üreteceğini açıkladı. Peki ama bu tuhaf silahın özelliği ne?

DÜŞMANIN AYAĞINI KAYDIRIYOR

Bu ilginç silahın özelliği, plastik benzeri yapay buzla, düşman güçlerinin hareket kabiliyetini azaltıyor ve böylece "ayağının kaydırılması" amacıyla kullanılacak.

Irak ve Afganistan gibi sıcak ve kurak yerlerde kullanılmak üzere tasarlanan ve bulunduğu yerin rengini alan saydam "polimer buz"a, özel bir kimyasal madde püskürtülerek dost güçlerin kayması engellenecek.

Alıntı

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
stargate'de çoğalıcılara karşı kullanılan silaha benziyor. ehe

ABD olası Çin - Rusya Savaşına mı hazırlanıyor.

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uzay filmlerindeki silahlar gibi ya. Adamlar iyice aştılar artık. Işın kılıcı falan takılırlar bundan sonra..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Silah sadece bir araç, önemli olan kullanabilecek adama sahip olmak. İşin ucu süngüye dayandığında neler oluyor görüyoruz.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
USA ordusu geçmişte hollywood filimlerinde olan herşeyi yapıyor. zaten filimlerin senoryalarını kendileri veriyor insanları yavas yavas hazırlıyorlar neler yapacaklarına. dünya son 100 yılda çok degişti...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
o tozdan türkiyeyede almak lazım lazım olur ilerde (o ışın:p silahınıda biliyorum bayadır olan b olay vücüdun kontrolü elektronlarla salanıyo ve vücüda bilinçli bi şekilde gönderilen elektronlar vücudun kontrolünü sağlıyodu.)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hehehe bundan bi tane benim yeğende var :D...tahtakale daha hızlı bu konuda :p

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu haberi bir haber sitesinde okumuştum, yorumlardan biri şöyleydi:

"bizim burada buz pisti yok, abd şu silahı göndersede bi test etsek..."

bu yorum geldi hemen aklıma :)

hdturkiye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir olay,geçende National Geographic te yeşil lazeri rehine olaylarında nasıl kullandıklarını göstermişlerdi.Tatbikatta yeşil lazeri teröristin direk gözlerine tutuyor adam görüşünü yitirdiği anda başına çullanıyorlar.Hem rehine hem terörist kılına zarar gelmeden kurtuluyor.Tabikide Her iki tarafada yarıyor.Basit bir lazer ile neler yapıyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5