İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ABD trafik için reklam vereceğim.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ABD trafik için bir bloğum var önümüzdeki ay reklam vereceğim. Reklam için aslında yabancı us sitelerini düşünüyordum ama forumda bir sorayım dedim.

günlük 20-30 neyse artık SADECE united states ziyaretçi gönderebilecek siteleriniz varsa ve aylık ne kadar reklam ücreti istiyorsanız belirtirseniz sevinirim.

benim reklamını alacağınız site bir blog, google 'da 1 sayfası indexli açalı 5 gün oldu dünyadan ilginç haberleri konu ediniyor. Yasadışı her hangi bir içerik yok, adsense le ilgili sizin için problem çıkartmayacaktır.

şimdiden teşekkürler.

O

omerinfocus

Misafir
4 Tane Yabanci Icerikli Sitem Mevcut.

X Sitesi Icin 20K Hitlik Trafigin %47 si USA
Y Sitesi Icin 25K Hitlik Trafigin %51 i USA
Z Sitesi Icin 9k Hitlik Trafigin %26 si USA
T Sitesi Icin 5k Hitlik Trafigin %74 u USA

Her ne kadar matematik problemine benzemis olsa bile anlamis olmanizi umut ediyorum
Detaylari pmde konusabiliriz.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
omerinfocus' Alıntı:
4 Tane Yabanci Icerikli Sitem Mevcut.

X Sitesi Icin 20K Hitlik Trafigin %47 si USA
Y Sitesi Icin 25K Hitlik Trafigin %51 i USA
Z Sitesi Icin 9k Hitlik Trafigin %26 si USA
T Sitesi Icin 5k Hitlik Trafigin %74 u USA

Her ne kadar matematik problemine benzemis olsa bile anlamis olmanizi umut ediyorum
Detaylari pmde konusabiliriz.

bir pm de ben rica edebilirmiyim mümkünse ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5